چهارشنبه 02 مهر ماه 1393
89/05/16

شاهین شهر با معضل تداخل صنفی روبرو شده است


سعید اکرم خانی در گفتگو با واحد خبر شهرداری افزود: اصطلاح تداخل صنفی در مواردی بکار می رود که" هر صنف فقط همان کاری را که مجوز گرفته است ، انجام ندهد و در جنب آن با استفاده از امکانات محل کسب و کار فعالیت دیگری انجام می دهد که به صنف دیگر مربوط است".

وی اظهار داشت: خیابان فردوسی به عنوان مرکز خرید شاهین شهر علیرغم گشت های مستمر نیروهای سد معبر شهرداری با این معضل اجتماعی و سد معبر های متعدد روبرو شده است.

مسؤول واحد تخلفات ساختمانی و رفع سد معبر عنوان کرد: نیروهای رفع سد معبر شهرداری از ساعت 19 الی 23 با همکاری نیروی انتظامی شهرستان اقدام به رفع سد معبر می کنند اما به علت همکاری مالکان مغازه و دستفروشان که با اجاره دادن جلوی مغازه همراه است این    تلاش ها بی نتیجه می مانند.

اکرم خانی با اشاره به قوانین مجمع امور صنفی در رابطه با ممنوعیت تداخل صنفی و پلمب مغازه گفت: این شهرداری گزارش های کتبی لازم را به مجامع امور صنفی ارسال کرده است اما متأسفانه بازرسان این مجمع همکاری لازم جهت اجرای وظیفه قانونی و پلمب مغازه ها را ندارند.

مسؤول واحد تخلفات ساختمانی و رفع سد معبر ادامه داد: طی هفته گذشته 39 مورد اخطاریه جمع آوری ضایعات و مصالح ساختمانی از سوی این واحد صادر شده است.

اکرم خانی با بیان اینکه طبق "بند 15 ضوابط و مقررات عمومی صدور پروانه ساختمان، مصالح ساختمانی و مازاد آن و ابزار کار ساختمانی نباید بیش از یک سوم گذر گاه عمومی را اشغال نمایند" گفت:این اقدام از سوی مالکان علاوه بر تأثیر نامطلوب بر چهره شهر و آلودگی ناشی از آن به حقوق همسایه ها نیز تجاوز می کند.

وی عنوان کرد: لازم است مالکان از انباشته شدن ضایعات در طول احداث ساختمان جلوگیری کنند.

مسؤول واحد تخلفات ساختمانی و رفع سد معبر شهرداری شاهین شهر اظهار داشت : طی هفته گذشته 19 اخطار جهت رفع تخلف ساختمانی ، 7 مورد تأیید پایان کار ، 11 مورد رسیدگی به شکایات مردمی ، 7 مورد تعطیلی کارگاه های متخلف ساختمانی از جمله فعالیت های این واحد بوده است.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار

RSS
 
31/06/93  --  با پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر
اقتدار نیروهای مسلح در شاهین شهر در نخستین روز هفته دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد

یگان های منتخب نیروهای مسلح با پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، حمایت امام جمعه شاهین شهر و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و استان برای با برپایی مراسم رژه اقتدار و توانایی خود را در معرض دید شهروندان شاهین شهر قرار دادند.

31/06/93  --  
پیام دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به نام خداوند و جان خرد
در پیام دکتر علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر آمده است : ماه مهر طلیعه تابش دیگر باره نور مبارک امید و بالندگی در بنیادی ترین مراکز آموزش و تربیت ، آغاز ایامی ست که می تواند دل های مشتاق علم و ایمان را به سمت بهروزی و تعالی و سربلندی و رشد برساند .

30/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهر اظهار داشت :
دفاع مقدس یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ سیاسی حماسی کشور است

دفاع مقدس ، آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن ، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

29/06/93  --  دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر :
هشت سال دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از میهن اسلامی است

شهردار شاهین شهر در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به دلاورمردان و شیرزنان حماسه آفرین آن سال های پر افتخار تبریک گفت  .
27/06/93  --  شهردار شاهین شهر در جلسه کمیته حقوق شهروندی شهرداری گفت :
برنامه حقوق شهروندی براساس مشخصه های شاهین شهر تدوین خواهد شد

دکتر علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر در دومین جلسه کمیته حقوق شهروندی از تدوین برنامه سال آینده کمیته حقوق شهروندی براساس شاخصه های فرهنگی و اجتماعی شاهین شهر خبر داد و رئوس آن را تشریح کرد.

26/06/93  --  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میهمان ویژه شاهین شهر در هفته دفاع مقدس

جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، معاون فرماندار ، شهردار شاهین شهر ، فرمانده ناحیه مقاومت شاهین شهر ، مدیران مراکز وابسته به وزارت دفاع و مسؤول هماهنگی تبلیغات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

25/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهرستان اعلام کرد :
دکتر ذاکری از شهرداران نمونه کشور است

اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ، علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر را یکی از شهرداران نمونه و توانمند کشور معرفی کرد.

23/06/93  --  در نشست صبح امروز :
مدیران ارشد شهرستان مخالفت خود را با ایجاد آرامستان اصفهان در غرب شاهین شهر اعلام نمودند

مدیران ارشد شهرستان شاهین شهر و میمه در جلسه ای ضمن بررسی طرح ایجاد آرامستان اصفهان در غرب شاهین شهر مخالفت خود را با اجرای این طرح اعلام کردند.

23/06/93  --  در سال جاری و با تأسیس آموزشکده فنی حرفه ای دولتی
دانشجویان شاهین شهر در شهر می مانند

با پذیرش آموزشکده فنی و حرفه ای دولتی شاهین شهر در ترم بهمن ماه سال جاری دانشجویان شاهین شهر در شهر خود به ادامه تحصیل خواهند پرداخت.

23/06/93  --  
بر پایی ایستگاه آموزش و اطلاع رسانی بازیافت در پارک انقلاب شاهین شهر

محمد باقر ربیعی مدیر عامل شرکت مدیریت پسماند خبر از استقرار ایستگاه اطلاع رسانی و آموزش بازیافت در پارک انقلاب شاهین شهر داد .  در این ایستگاه که با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با اهمیت پسماندها، آموزش تفکیک پسماند از مبداء و ایجاد خلاقیت در ساخت کاردستی از پسماندهای خشک و زباله های دور ریختنی بر پا گشته مفاهیم بازیافت را به علاقه مندان آموزش می دهد.

22/06/93  --  در شاهین شهر آغاز شد :
مسابقات کشوری ورزش پهلوانی و زورخانه ای

مسابقات کشوری ورزش پهلوانی و زورخانه ای در رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور مسؤولان استان و شهرستان در ورزشگاه تختی شاهین شهر آغاز شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
امام و رهبری
هفته دفاع مقدس گرامی باد
فراخوان تکمیل اطلاعات - ثبت نام شدگان دعوت به همکاری

RSS
 
  --  
فراخوان تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان

فراخوان ثبت نام کنندگان فرم های دعوت به همکاری

بدین وسیله از ثبت نام کنندگان گرامی دعوت می شود از تاریخ یکم لغایت سوم مهرماه 1393 از ساعت 9 الی 12 برای تکمیل فرم های اطلاعات شخصاً به تالار شیخ بهایی مراجعه فرمایند.

1
مصاحبه
گالری تصاویر
سامانه تکریم ارباب رجوع
معرفی شهرداری و شهرداران شاهین شهر
تخفیف عوارض حاجی آباد
راهنمای صدور پروانه - مراحل و مدارک مورد نیاز
 عنوانحجم(KB) 
کلیک کنید 85.24 دريافت
جستجو

تعرفه مصوب عوارض

آگهی های مزایده - مناقصه
سامانه ی نقشه ی پویای شاهین شهر
لینک ها
پیام شهروندی

افراد عاقل بر عمل خود تکیه می کنند و افراد نادان بر آرزوهای خود .

 

 

 

دمی با حافظ

وصـال او ز عمر جـاودان بـه

                        خداوندا مرا آن ده که آن به

خواندنی

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 895930
Visitors بازديد هاي امروز: 149
Visitors بازديد هاي ديروز: 767
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا