جمعه 10 بهمن ماه 1393
89/09/10

اجلاس سازمان پایانه های کشور در شاهین شهر


در ابتدای این اجلاس مهندس نفری شهردار شاهین شهر ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در خصوص شرایط اجتماعی و اقتصادی این شهر مطالبی بیان داشت . سپس عبادی مدیر عامل اتحادیه پایانه های کشور ضمن قدردانی از شهردار و مدیریت پایانه شاهین شهر که برگزاری این اجلاس را امکانپذیر ساختند گفت : شاهین شهر از جمله شهرستان های مهندسی شده و با برکت است و نمادهای جدیدی که در آن ساخته شده نمونه ای از هنر و خلاقیت ساکنین و مسئولین این شهرستان می باشد.

در ادامه نمایندۀ شرکت نفت ، مهندس قلی زاده در خصوص تسهیلات ویژه جهت احداث جایگاههای سوخت پایانه ها مطالبی بیان داشت و نگاه دولت را در این خصوص موزون به برطرف نمودن مشکلات اعلام نمود . همچنین مهدس میراحمدی معاون انفورماتیک اتحادیه ، نظر مخاطبان را به پردازش سیستم ( IT) و سامانۀ فروش یکپارچه بلیط اتوبوس بصورت کشوری و جهانی و نیز علیرضا خدادادی مشاور رئیس سازمان شهرداری و دهیاری های کشور و مدیر گزینش اتحادیه ، وضعیت نظام سازمانی جدید اتحادیه را تشریح نمود .

در پایان این اجلاس ، مدیران عامل برخی از پایانه ها به ارائۀ مشکلات خود در زمینه های مختلف از جمله امور مالیاتی پرداختند که نسبت به آن تصمیم گیری شد . همچنین با عضویت پایانۀ شاهین شهر در اتحادیۀ پایانه های کشوری موافقت بعمل آمد .

یادآور میگردد که اعضای اتحادیه مذکور در طول دو روز اقامت خود در شاهین شهر از باغ نوساز بانوان – پل عظیم ولیعصر ( عج ) – پایانۀ جدید مسافربری – پارک انقلاب و کتابخانۀ در دست ساخت این شهرستان بازدید نمودند .

از ابتدای سال جاری تاکنون 130000 مسافر از پایانۀ شاهین شهر به سایر نقاط کشور تردد کرده اند .

 

عکس های مرتبط :

                     

                     

                  

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار

RSS
 
08/11/93  --  شهردار شاهین شهر اعلام کرد :
160هزار سهامدار مالک سازمان رفاهی تفریحی شهرداری هستند

اولین نشست هم اندیشی روسای هیئت های ورزشی با عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر و سرپرست جدید سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر برگزار شد.

03/11/93  --  
راهپیمایی اعتراض آمیز به هتک حرمت به ساحت پیامبر(ص) در شاهین شهر برگزار شد

راهپیمایی سراسری اعتراض آمیز به هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) پس از اقامه نماز جمعه از مصلی نماز جمعه تا سه راه فردوسی شاهین شهر برگزار شد.

02/11/93  --  
پیام مشترک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار در محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر

پیمان شکرزاده رییس شورای اسلامی شهر و علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر در پیامی مشترک هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

01/11/93  --  شهردار شاهین شهرتأکید کرد:
حمایت از هنرمندان وظیفه مسؤولان است

پیمان شکرزاده رییس شورای اسلامی شهر ، علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر و روح اله شاه رجبیان سرپرست سازمان رفاهی تفریحی شهرداری به منظور حمایت از هنرمندان و تشویق شهروندان به استقبال از برنامه های هنری و فرهنگی شهر از نمایش " بازی زندگی " دیدن کردند.

01/11/93  --  
لایحه بودجه سال 1394 شهرداری تقدیم شورای اسلامی شهر شد

شهردار شاهین شهر و معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری با حضور در شورای اسلامی شهر لایحه بودجه سال 1394 شهرداری را به رییس شورای اسلامی شهر تقدیم کردند.

01/11/93  --  پیمان شکرزاده در نشست خبری اظهار کرد:
توجه ویژه شورای چهارم به مناطق کمتر توسعه یافته شهر

پیمان شکرزاده ظهر روز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: شورای چهارم بر توسعه همگون شهر و توجه ویژه به حاشیه‌های شهر متمرکز شده است.

28/10/93  --  پیام شهردار شاهین شهر به مناسبت روز هوای پاک :
تنفس هوای پاک و آسمان آبی را به فرزندان مان هدیه کنیم

علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر به مناسبت 29 دی روز هوای پاک در پیامی از شهروندان و مسؤولان شهرستان درخواست کرد با همدلی و همراهی هم در حفظ محیط زیست همراه شوند.

27/10/93  --  شهردار شاهین شهر در اولین ستاد استقبال از میهمانان نوروزی تأکید کرد:
ایجاد نشاط در شهروندان در کنار تکریم و حفظ شأن بانوی بزرگ اسلام

اولین جلسه ستاد استقبال از میهمانان نوروزی با حضور رییس شورای اسلامی شهر ، شهردار شاهین شهر ، معاونان شهرداری ، مدیران عامل سازمان های وابسته و مدیران واحدهای مختلف شهرداری برگزار شد.

27/10/93  --  شهریار علوی معاون شهرسازی:
از ابتدای سال جاری صدور پروانه ساختمانی در شهرداری شاهین شهر در زمانی کمتر از یک هفته

در پی تصویب قانونی از سوی مجلس شورای اسلامی در مورد الزام شهرداری ها به صدور پروانه ساختمانی طی مدت یک هفته پس از تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض ، معاون شهرسازی شهرداری شاهین شهر از صدور پروانه ساختمانی در زمانی کمتر از یک هفته از ابتدای سال جاری خبر داد.

23/10/93  --  
دومین جلسه بررسی بودجه سال 94 شهرداری شاهین شهر برگزار شد

با حضور شهردار شاهین شهر ، معاونان شهرداری و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری ، بودجه سال 1394 شهرداری شاهین شهر مورد بررسی قرار گرفت.

21/10/93  --  
سرپرست جدید سازمان رفاهی تفریحی شهرداری معرفی شد

با حضور امام جمعه شاهین شهر ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، رییس و اعضای هیئت مدیره سازمان رفاهی تفریحی ، معاونان شهرداری و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری ، زحمات مدیرعامل سابق مورد تکریم قرار گرفت و سرپرست جدید سازمان معرفی شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
خواندنی
پیام شهروندی

 

سازنده ترین کلمه گذشت است ، آن را تمرین کنیم .

 

دمی با حافظ

 

          

در چمن هر ورقی دفتر حالی دگرست

 

                        حیف باشد که ز کار همه غافل باشی


بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1000317
Visitors بازديد هاي امروز: 296
Visitors بازديد هاي ديروز: 695
  سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
 
امام و رهبری

RSS
 
1
مصاحبه
تخفیف عوارض حاجی آباد
راهنمای صدور پروانه - مراحل و مدارک مورد نیاز
 عنوانحجم(KB) 
کلیک کنید 85.24 دريافت
جستجو

تعرفه مصوب عوارض

آگهی های مزایده - مناقصه
 عنوانحجم(KB) 
آگهی69 553.65 دريافت
سامانه ی نقشه ی پویای شاهین شهر
لینک ها
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا