دوشنبه 31 شهریور ماه 1393
92/04/01

فعالیت 2000 دستگاه تاکسی در شاهین شهر


وی مدعی شد در طول شبانه روز40 هزار سفر شهری توسط تاکسیرانی در شاهین شهر انجام می شود .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی در خصوص جایگاه و اثرگذاری این ناوگان در مسایل اجتماعی تصریح کرد : رانندگان تاکسی در واقع ویترین اخلاقی شهر هستند و اگر امروز شاهین شهر را به شهری با اخلاق و     فرهنگ مدار می شناسند سهمی از آن توسط رانندگان تاکسی نمودار است .

علیرضا بصیری همچنین به اقدامات در حال انجام سازمان تاکسیرانی اشاره کرد و افزود : گذشته از توسعه و کیفی کردن خروجی خدمات سازوکارهایی به صورت مستمر در درون سازمان بکار گرفته شده تا ضمن برخورداری رانندگان از مسایل آموزشی از نظر رفاه زندگی نیز مشمول قرار گیرند .

وی گفت : در طول یک سال اخیر بیش 100 ساعت کارگاه آموزشی در زمینه های توسعه فرهنگ شهروندی ، اخلاق مداری ، آموزش های فنی ، کمک های امدادی با حضو استادان مجرب برای رانندگان برگزار شد  و همسوی آن اقداماتی نیز برای رفاهیات و نیز ایجاد انگیزه در رانندگان برگزار شده است .

وی خرید زمین و طراحی یک باشگاه چند منظوره ، نصب سیستم دیجیتال کارت تاکسی ، اجرای برنامه های تفریحی و رقابتی کرد سطح خدمات را رویکرد این سازمان در بهینه سازی نیروی شاغل در سیستم عنوان کرد .

بصیری افزود : دغدغه همکاران در مسایل فردی و خانوادگی دسته بندی شده شده و توسط کارشناسان در کارگروه های ویژه مطرح است تا به کمک مدیریت شهر به رفع این اشکالات بپردازیم .

علیرضا بصیری یادآور شد : متأسفانه به علت برخی تنگناهای مالی و در شرایط تحریم شاید نتوانیم دامنه این کمک ها را تا حد زیاد تأیید کنیم اما رانندگان مطمئن باشند که در تحقق خواسته هایشان هرگز دست تسلیم بلند نخواهیم کرد و به این مشکلات تدریجاً خواهیم پرداخت .

مدیر عامل سازمان تاکسیران همچنین از انتخاب سه راننده برتر کشور در آینده نزدیک توسط وزارت کشور خبر داد که قطعاً یکی از آنان از رانندگان عزیز شاهین شهر خواهد بود .

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار

RSS
 
31/06/93  --  
پیام دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به نام خداوند و جان خرد
در پیام دکتر علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر آمده است : ماه مهر طلیعه تابش دیگر باره نور مبارک امید و بالندگی در بنیادی ترین مراکز آموزش و تربیت ، آغاز ایامی ست که می تواند دل های مشتاق علم و ایمان را به سمت بهروزی و تعالی و سربلندی و رشد برساند .

30/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهر اظهار داشت :
دفاع مقدس یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ سیاسی حماسی کشور است

دفاع مقدس ، آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن ، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

29/06/93  --  دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر :
هشت سال دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از میهن اسلامی است

شهردار شاهین شهر در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به دلاورمردان و شیرزنان حماسه آفرین آن سال های پر افتخار تبریک گفت  .
27/06/93  --  شهردار شاهین شهر در جلسه کمیته حقوق شهروندی شهرداری گفت :
برنامه حقوق شهروندی براساس مشخصه های شاهین شهر تدوین خواهد شد

دکتر علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر در دومین جلسه کمیته حقوق شهروندی از تدوین برنامه سال آینده کمیته حقوق شهروندی براساس شاخصه های فرهنگی و اجتماعی شاهین شهر خبر داد و رئوس آن را تشریح کرد.

26/06/93  --  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میهمان ویژه شاهین شهر در هفته دفاع مقدس

جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، معاون فرماندار ، شهردار شاهین شهر ، فرمانده ناحیه مقاومت شاهین شهر ، مدیران مراکز وابسته به وزارت دفاع و مسؤول هماهنگی تبلیغات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

25/06/93  --  رییس شورای اسلامی شهرستان اعلام کرد :
دکتر ذاکری از شهرداران نمونه کشور است

اسماعیل فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان ، علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر را یکی از شهرداران نمونه و توانمند کشور معرفی کرد.

23/06/93  --  در نشست صبح امروز :
مدیران ارشد شهرستان مخالفت خود را با ایجاد آرامستان اصفهان در غرب شاهین شهر اعلام نمودند

مدیران ارشد شهرستان شاهین شهر و میمه در جلسه ای ضمن بررسی طرح ایجاد آرامستان اصفهان در غرب شاهین شهر مخالفت خود را با اجرای این طرح اعلام کردند.

23/06/93  --  در سال جاری و با تأسیس آموزشکده فنی حرفه ای دولتی
دانشجویان شاهین شهر در شهر می مانند

با پذیرش آموزشکده فنی و حرفه ای دولتی شاهین شهر در ترم بهمن ماه سال جاری دانشجویان شاهین شهر در شهر خود به ادامه تحصیل خواهند پرداخت.

23/06/93  --  
بر پایی ایستگاه آموزش و اطلاع رسانی بازیافت در پارک انقلاب شاهین شهر

محمد باقر ربیعی مدیر عامل شرکت مدیریت پسماند خبر از استقرار ایستگاه اطلاع رسانی و آموزش بازیافت در پارک انقلاب شاهین شهر داد .  در این ایستگاه که با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با اهمیت پسماندها، آموزش تفکیک پسماند از مبداء و ایجاد خلاقیت در ساخت کاردستی از پسماندهای خشک و زباله های دور ریختنی بر پا گشته مفاهیم بازیافت را به علاقه مندان آموزش می دهد.

22/06/93  --  در شاهین شهر آغاز شد :
مسابقات کشوری ورزش پهلوانی و زورخانه ای

مسابقات کشوری ورزش پهلوانی و زورخانه ای در رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور مسؤولان استان و شهرستان در ورزشگاه تختی شاهین شهر آغاز شد.

19/06/93  --  رانندگان جدید سازمان اتوبوسرانی
در آستانه بازگشایی مدارس در اولین کارگاه آموزشی سازمان اتوبوسرانی شرکت کردند

کارگاه آموزشی برای آموزش و آگاه سازی رانندگان جدید با  وظایف  خویش و عملکرد و فعالیت های واحدهای مختلف سازمان در امر خدمت رسانی به شهروندان با حضور اعضای هیئت مدیره سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
امام و رهبری
هفته دفاع مقدس گرامی باد
فراخوان تکمیل اطلاعات - ثبت نام شدگان دعوت به همکاری

RSS
 
  --  
فراخوان تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان

فراخوان ثبت نام کنندگان فرم های دعوت به همکاری

بدین وسیله از ثبت نام کنندگان گرامی دعوت می شود از تاریخ یکم لغایت سوم مهرماه 1393 از ساعت 9 الی 12 برای تکمیل فرم های اطلاعات شخصاً به تالار شیخ بهایی مراجعه فرمایند.

1
مصاحبه
گالری تصاویر
سامانه تکریم ارباب رجوع
معرفی شهرداری و شهرداران شاهین شهر
تخفیف عوارض حاجی آباد
راهنمای صدور پروانه - مراحل و مدارک مورد نیاز
 عنوانحجم(KB) 
کلیک کنید 85.24 دريافت
جستجو

تعرفه مصوب عوارض

آگهی های مزایده - مناقصه
سامانه ی نقشه ی پویای شاهین شهر
لینک ها
پیام شهروندی

افراد عاقل بر عمل خود تکیه می کنند و افراد نادان بر آرزوهای خود .

 

 

 

دمی با حافظ

وصـال او ز عمر جـاودان بـه

                        خداوندا مرا آن ده که آن به

خواندنی

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 894928
Visitors بازديد هاي امروز: 614
Visitors بازديد هاي ديروز: 843
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا