ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب گردید

حمید عشقی شهردار شاهین شهر در مراسم معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش گفت: علی رغم کاهش برخی منابع مالی در شهرداری های کشور ، خوشبختانه مهندسان ، کارشناسان و کارگران معاونت فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر توانسته اند نیازهای عمرانی شهر را تا حد ممکن مرتفع نمایند  که از همه آنان تشکر می نمایم.
وی در ادامه افزود: بنده به آینده شهر و شهرداری خوش بین هستم و به امید خدا و با همکاری و مساعدت یکدیگر چرخه اقتصادی و درآمدی شهرداری بیش از پیش به چرخش درآمده که خوشبختانه پرداخت حقوق معوقه و فعالیت مجدد پروژه های عمرانی در سطح شهر شاهد این مدعاست.
عشقی با اشاره به موقعیت ویژه و حساس معاونت فنی و عمرانی شهرداری اشاره گفت: از تمامی کارکنان و کارگران این معاونت در خواست می نمایم با کار و تلاش مضاعف هزینه های عمرانی را با کمیت و کیفیت بالا صرف همان پروژه مورد نظر نمایند، تا خدای نکرده بیت المال دچار مشکل نگردد.
شهردار شاهین شهر افزود : معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری از نیروهای متعهد و متخصص است و با سابقه خدمتی درخشان ایشان، امیدواریم شاهد سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب تری در پروژ ه های عمرانی سطح شهر باشیم.
علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم گفت: بنده به نمایندگی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر از کارکنان و کارگران خدوم معاونت فنی و عمرانی شهرداری که در شرایط نامساعد اقتصادی شهرداری، پروژه های نیمه تمام عمرانی سطح شهر را به ثمر رساندند ، تشکر می نمایم.
وی در ادامه از جناب آقای عشقی ، شهردار ساعی و پرتلاش شاهین شهر که در شرایط خاص مالی، با اقدامات اساسی و منطقی، تحولی اساسی و ثمر بخش در شهرداری ایجاد نمود، قدردانی کرد.
 فتحی خاطر نشان نمود: با توجه به اینکه شهروندان فهیم قسمت زیادی از مطالبات خود را از شهرداری می خواهند بنابراین کارکنان و کارگران شهرداری با سعه صدر پاسخ آنان را داده و حتی اگر درخواست شهروندی خارج از عهده شهرداری بود با روی خوش جواب داده شود تا با خاطره خوش شهرداری را ترک نماید.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود: شاهین شهر به عنوان شهر دانش و خلاقیت  با دیگر شهرها متمایز بوده و در این راستا برای اینکه نام شاهین شهر بیش از پیش در استان و کشور بدرخشد، باید کار و تلاشی مضاعف از سوی کارکنان شهرداری آن انجام گردد.
مهرداد مختاری عضو شورای اسلامی شاهین شهر نیز در مراسم معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری گفت: با توجه به اینکه معاونت فنی و عمرانی شهرداری، پروژه های عمرانی را در سطح شهر مدیریت و احداث می نماید بنابراین از حساسیت خاصی برخوردار بوده و مهندسان و کارشناسان این معاونت باید پروژه ها را با کیفیت و کمیت مطلوب احداث نمایند.
وی در ادامه افزود:  همه اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در راستای شهری آبادتر و توسعه یافته تر، از کارکنان و کارگران خدوم شهرداری حمایت قاطع را خواهند داشت.
سید رسول موسویان معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از انتخاب وی در این سمت، گفت: با اتحاد و همدلی مجموعه این معاونت و حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بتوانیم پروژ های عمرانی در سطح شهر را یکی پس از دیگری احداث و تقدیم شهروندان فهیم نماییم.
وی در ادامه افزود: رسالت اصلی معاونت فنی و عمرانی شهرداری این است که پروژه های شهری را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت احداث و تقدیم شهروندان نماید.
شایان ذکر است در این مراسم طی حکمی از سوی حمید عشقی شهردار شاهین شهر ، مهندس سید رسول موسویان به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری منصوب گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...