ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

استفاده از تجربیات و توانمندی های جوانان ورزشکار در امور جاری کشور می تواند یاری گر مدیران در دستگاه های اداری و اجرایی و تصمیم گیری های آنان باشد

علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در دیدار با مسؤولان اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهرومیمه و رؤسای هیئت های ورزشی شاهین شهر گفت: استفاده از تجربیات و توانمندی های جوانان ورزشکار در امور جاری کشور می تواند یاری گر مدیران در دستگاه های اداری و اجرایی و تصمیم گیری های آنان باشد همانگونه که در گذشته این جوانان با نیروی جوانی، پشتکار و اخلاص خود کمک شایانی به نظام و انقلاب اسلامی نمودند.
وی در ادامه گفت : ورزش را نوعی سرمایه گذاری در مسیر رسیدن به شهر سالم دانست و وجود شهروندان سالم و پرنشاط در شهر یکی از عوامل مهم و اصلی در پویایی شهر است و در این راستا شورای اسلامی شاهین شهر از هیچ کوششی در این حوزه دریغ نخواهد کرد.
فتحی ضمن اشاره به جایگاه ورزش در رشد و اعتلای سطح سلامت جسمی و روحی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از هزینه های اجتماعی و مادی برای پیشگیری از این آسیب ها گفت: فراهم نمودن بستر مناسب برای روی آوردن جوانان به ورزش و سرمایه گذاری در این رابطه ضمن بالا بردن نشاط جمعی شهروندان، پتانسیل بالای موجود در شاهین شهر را برای ورود ورزشکاران به عرصه های ملی و بین المللی بیش از پیش فراهم می نماید که در این راستا با توجه به علمی و حرفه ای شدن ورزش، مسؤولین باید بیشتر از گذشته در زمینه بستر سازی و مهیا کردن سخت افزار ورزشی برای ورزشکاران و علاقه مندان گام بردارند.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود: امسال در بودجه شهرداری بودجه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را برای حمایت و پیشبرد اهداف ورزشکاران افزایش داده ایم و معتقد به این مهم هستیم که اگر جایگاه های ورزشی به متخصصان ورزشی واگذار گردد نتایج و اثرات بهتری بر روح و جسم جامعه خواهد گذاشت.
وی افزود : با مسائل و مشکلات ورزشکاران بیگانه نیستیم و بیمه ورزشی یکی از دغدغه های مهم ورزشکاران می باشد که در این راستا باید نگاه مدیران مربوطه مثبت و اثر بخش باشد.
مهدی اعراب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این دیدار از و مستعدت ها و همکاری های شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر که همواره در هرشرایطی حمایت خود را از جامعه ورزشی اعلام داشتنداند ، قدردانی و تشکر نمود.
گفتنی است در این دیدار رؤسای هیئت های ورزشی شاهین شهر انتقادها، پیشنهادها و مسائل و مشکلات خود را با رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در میان گذاشتند.

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1462460538 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...