ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

حفظ فضای سبز موجود شاهین شهر ، در گرو کاروتلاش باغبانان عزیز سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر است

حمید عشقی شهردار شاهین شهر در جمع باغبانان و کارشناسان سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر در سالن بهار نگارستان شهرداری ضمن تبریک عید سعید غدیرخم گفت: از باغبانان ، کارشناسان و مدیران سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری که شبانه روز برای حفظ و نگهداری فضای سبز موجود شهر کار و تلاش نموده تا همشهریان فهیم بتوانند از فضای سبز شهری استفاده نمایند، تشکر و قدردانی می نمایم.
وی در ادامه افزود: امسال به علت گرمای شدید و به دنبال آن بحران کم آبی مشکلات زیادی برای فضای سبزهای اکثر شهرداری های استان به وجود آمد ولی به لطف خداوند و کار و تلاش همه نیروهای سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر و نیز پشتیبانی های خوب اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ،مشکل خاصی برای فضای سبز موجود در شاهین شهر به وجود نیامد.
عشقی خاطر نشان نمود: با توجه به مشکلات کم آبی باید نگرشمان را در توسعه و نگهداری فضای سبز موجود در شهر را تغییر داده و با کاشت گونه های مقاوم به کم آبی در فضای سبز شهری، آن را از خطر خشکی و نابودی حفظ نماییم.
شهردار شاهین شهر در بخشی از سخنان خود گفت: با همکاری و مساعدت شورای اسلامی شهر توانستیم تا حدود زیادی از حقوق های معوقه کارکنان و کارگران عزیز سازمان را پرداخت و سعی خواهیم نمود به زودی مابقی آن را نیز پرداخت نماییم.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر از سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری که به صورت هر ماه از جمعی باغبانان نمونه سازمان قدردانی می نماید، تشکر نمود.
علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تبریک عید غدیر خم گفت: به راستی باغبانان و کارشناسان و مدیران سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر با نگهداری و توسعه فضای سبز، روحیه و نشاط را به شهروندان هدیه می نمایند.
وی در ادامه از رئیس سابق شورای اسلامی شاهین شهر که در زمان تصدی خود زحمات زیادی را متحمل گردید ، تشکر نمود ؛ همچنین از شهردار جدید شاهین شهر که در زمان سرپرستی خود در شهرداری توانست با وجود مشکلات مالی متعدد با درایت و سیاست شهر و شهرداری را به خوبی مدیریت نماید، قدرانی کرد.
فتحی با اشاره به خصوصیات حضرت امام علی(ع) در عدالت ، مردانگی و کار و تلاش گفت: اگر کارمند و کارگری در شهرداری کار و خدمتی را به هم نوع خود ولو به صورت جزئی انجام دهد اجر و پاداش دنیا و آخرت خود را تضمین نموده است.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود: همه اعضای شورای اسلامی شهر در حمایت از باغبانان و کارگران شهرداری شاهین شهر از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نخواهند بود.
علی عرب سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک عید سعید غدیر خم گفت: امسال فضای سبز 330 هکتاری شهرداری شاهین شهر به علت کم آبی و برداشت کم از تصفیه خانه فاضلاب شهری با شرایط متفاوتی روبه رو گردید که خوشبختانه با عنایت خداوند متعال و همت باغبانان و کارشناسان خدوم سازمان توانستیم به خوبی این معضل را پشت سر بگذاریم.
وی در ادامه به اقدامات مثبت و سازنده در راستای پیشبرد اهداف سازمان برای نگهداری و توسعه فضای سبز موجود در شاهین شهر اشاره نمود و گفت: تمامی این اقدامات حاصل و نتیجه همدلی و تلاش های شبانه روزی باغبانان و کارشناسان ساعی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر است که با حداقل هزینه، بهترین کیفیت در فضای سبز را به شهروندان ارجمند هدیه داده اند.
عرب از تلاش های شهردار جدید شاهین شهر و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر که حمایت های همه جانبه ای را از سازمان خصوصاً در بحث پرداخت حقوق های معوقه داشته اند، تشکر و قدردانی ویژه نمود.
 گفتنی است مولودی خوانی به مناسبت عید سعید غدیر خم از برنامه های این مراسم بود.
شایان ذکر است در پایان مراسم از باغبانان نمونه با اهداء لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...