ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

دیدار سرپرست شهرداری شاهین شهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه

سرپرست شهرداری شاهین شهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، برخی از معاونان و مدیران شهرداری با فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار نمودند.
حمید عشقی سرپرست شهرداری شاهین شهر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شایسته فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: بی شک ثبات کنونی کشور در منطقه و جهان و بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی مرهون تلاش های بی وقفه نیروهای مسلح ، خصوصاً فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. 
وی در ادامه افزود: خوشبختانه تعامل و همکاری مجموعه سپاه با شهرداری شاهین شهر به توسعه و تقویت خوبی در راستای فضا سازی و تقویت زیر ساخت های شهر انجامیده که امیدواریم این تعامل همچنان تداوم داشته و هر روز شاهد تحولات خوبی در شهر باشیم.
عشقی خاطر نشان نمود:  فعالیت ها و خدمات انجام شده در شهر در سایه همدلی ، وفاق و وحدتی است که بین کلیه مسئولان وجود دارد .
مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از اینکه در کشور با اطمینان خاطر و امنیت کامل زندگی می کنیم خداوند را شاکریم زیرا امنیت و آسایش امروز ما مدیون رشادت ها وایثارگری های شما اسوه های ایثار و مقاومت می باشد.a
وی در ادامه  افزود :  سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس در صف مقدم دفاع از کشور بوده اند و این جان برکفان امروز نیز پیشگام عرصه‌های سازندگی و توسعه و عمران ایران اسلامی هستند و ملت ایران قدردان این خدمات بوده و خواهد بود.
سرهنگ مسعود جهانگیری فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه در این دیدار ضمن تشکر از حضور سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر گفت: معتقدیم مسؤولان هر چه بیشتر به مردم خدمت نمایند مردم نیز نسبت به نظام و انقلاب بیشتر دلگرم خواهند شد.
در پایان این دیدار سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ضمن آروزی موفقیت در عرصه خدمت رسانی برای فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه ، آمادگی خود را همانند گذشته برای هرگونه همکاری و مشارکت در زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی اعلام نمودند.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

878533019 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"400","type":"x","order":"1","pct":39.14,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"128","type":"x","order":"2","pct":12.52,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"494","type":"x","order":"3","pct":48.34,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...