ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

فعالیت های مسؤولان هر شهر، باید مبتنی بر خواسته های مردم آن شهر باشد

منوچهر عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در جمع مسؤولان شهری و ارشد شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار ضمن قدردانی از دعوت مسؤولان دو شهرستان و تشکر از میزبانی شهرداری شاهین شهر گفت: فعالیت های مسؤولان هر شهر باید مبتنی بر خواسته های مردم آن شهر باشد زیرا در غیر این صورت صرفاً خواسته های شخصی مسؤولان در شهرها حاکم خواهد شد و در نهایت نیازهای شهروندان به صورت کامل برآورده نخواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به برنامه ملی بازآفرینی شهری گفت: این برنامه با تأکیدات مقام معظم رهبری ، قوای مقننه و مجریه با رویکرد اساسی مردم محور تهیه و تدوین گردیده و به استان های کشور ابلاغ شده است.
عشایری هدف برنامه ملی بازآفرینی شهری را ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارتقاء زیست پذیری شهری عنوان نمود و از مسؤولان شهری خواست طبق این برنامه راهبردی، نیازهای مردم را به مراجع ذی صلاح ارجاع نمایند.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در پایان با قدردانی از تمامی مسؤولان شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار که با جدیت مباحث شهری و نیازهای شهروندان را بیان نمودند ، خاطر نشان ساخت: در حد توان قانونی ضمن بررسی کارشناسی مشکلات شهری برای رفع آنها اقدام خواهد نمود.
حجت الله غلامی مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان اصفهان نیز در این جلسه گفت: شهرداران در امور شهری می توانند در مباحثی از قبیل تشویق مالکان برای بازسازی در مسکن خویش ، توسعه خدمات روبنایی شهری مانند ورزش، بهداشت و درمان، بهسازی خدمات زیربنایی محله و توسعه شهری و کمک به توانمند سازی اقتصادی و اجتماعی نظیر برگزاری جشنواره های مختلف در شطح شهر فعالیت نموده و شهری پویا و توسعه یافته را تقدیم همگان نمایند.
وی در ادامه توضیحاتی پیرامون مباحث شهرسازی در شهرها و چگونگی استفاده از برنامه ملی بازآفرینی شهری ارائه داد.
حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤولان گفت: امیدواریم حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در دو شهرستان نقطه عطفی در رفع مسائل و مشکلات شهری باشد.
علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به معاون وزیر راه و شهرسازی و کلیه مسؤولان حاضر در جلسه از معاونت وزارت راه و شهرسازی درخواست نمود ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهری شهرستان شاهین شهر و میمه در راستای رفع نیازهای مبرم شهروندان چاره اندیشی نمایند.
حمید عشقی سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به معاون وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤولان شهری حاضر و ابراز خرسندی از میزبانی جلسه گفت: شهردانش و خلاقیت ، شاهین شهر در سال 1353 به شهر تبدیل شد و هم اکنون به عنوان یکی از شهرهای جدید و پویا از لحاظ وجود ظرفیت های بالای انسانی و جغرافیایی در سطح کشور و استان مطرح می باشد.
وی گفت : در حال حاضر جمعیت شاهین شهر حدود 180 هزار نفر است و این شهر به لحاظ سکونت قومیت های مختلف، هر ساله شاهد مهاجرت از نقاط مختلف کشور در خود می باشد که در این راستا به عنوان ایران کوچک و یکی از شهرهای مهاجر پذیر استان و کشور قلمداد گردیده است.
عشقی گفت : حاجی آباد به عنوان تنها بافت فرسوده در شهر که در زمان گذشته به عنوان روستا محسوب می شد و در حال حاضر به یکی از محلات شاهین شهر است و خوشبختانه شهرداری شاهین شهر در حد توان خود به این محله رسیدگی های خاص نموده و آن را از حال روستا خارج کرده و هم اکنون شهرداری برای زیرسازی بافت های فرسوده محله نیاز به دو هزار تن قیر داشته که از معاون وزیر راه و شهرسازی در این زمینه درخواست مساعدت داریم  تا بتوانیم مهمترین نیاز محله حاجی آباد را مرتفع نماییم. 
سرپرست شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: متأسفانه قانون کاهش ارتفاع ساختمانی در شهر مشکلات زیادی را برای شهروندان و بالطبع شهرداری ایجاد نموده که از معاونت وزارت راه و شهرسازی درخواست داریم در این خصوص چاره اندیشی نمایند.
عشقی در بخشی از سخنان خود پیرامون مسائل و مشکلات شهری شاهین شهر مطالبی ارائه نمود و خواستار پیگیری و رفع آنان در راستای خدمت به مردم فهیم شهر توسط مسؤولان گردید.
علی فتحی عضو شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور معاونت وزارت راه و شهرسازی و دیگر مسؤولان خواستار رفع مسائل و مشکلات شهر و شهروندان گردید.
گفتنی است در این جلسه شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار مسائل و مشکلات شهری خود را با معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح و خواستار رفع آنها در حد توان گردیدند.
شایان ذکر است معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به همراه دیگر مسؤولان شهری از برخی نقاط مورد نظر شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار بازدید نمودند.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

878533019 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"400","type":"x","order":"1","pct":39.14,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"128","type":"x","order":"2","pct":12.52,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"494","type":"x","order":"3","pct":48.34,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...