ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

سرمایه های اجتماعی به عنوان ماندگارترین سرمایه ها در کشور محسوب می گردند

علی مقدس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در همایش بزرگ تجلیل از برگزیدگان و استعدادهای برتر شاهین شهر با ابلاغ سلام استاندار اصفهان به همه حاضران در همایش گفت: بنده از منزلت همه نخبگان برتری که این جشن و تقدیر به برکت وجود آنان برگزار گردیده ، تشکر نموده و از دست اندرکاران و برگزار کنندگان این مراسم تمنا دارم نشاط و شادی تا انتهای این برنامه محفوظ بماند چراکه این عزیزان سرمایه های آینده ایران عزیزمان هستند. 
وی در ادامه گفت : سرمایه های اجتماعی به عنوان ماندگارترین سرمایه ها در کشور محسوب می گردند و نخبگان به عنوان سرمایه های عظیم اجتماعی با درخشش در عرصه های مختلف اعم از علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی می توانند کشور را در مسیر رشد و توسعه قرار دهند.
مقدس زاده افزود : قدردانی و حمایت از استعدادهای برتر باید استمرار یابد و در این راستا باید به گونه ای از عزیزان نخبه حمایت نماییم که آنان با دلگرمی در عرصه های مورد فعالیت خود بتوانند آثار بهتر و بیشتری از خود برجای گذارند.
وی تصریح نمود: تعصب و عرق نسبت به شهر خود یک اتفاق بسیار مطلوبی است و این مهم موجب توسعه و سرمایه گذاری و نیز هر اتفاق و تحول مثمر  در شهر می گردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در زمینه سیاست نخبه پروری استانداری گفت: استانداری از کسانی که سرمایه های استان اصفهان را در زمینه های فرهنگی، علمی، هنری و ورزشی افزایش دهند و باعث توسعه و بالندگی استان گردند ، حمایت های لازم را خواهد داشت.
مقدس زاده در پایان سخنان خود با توجه به برگزاری کنکور سراسری امسال دانشگاه ها گفت: استاندار اصفهان به ده نفر از دانش آموزان شاهین شهری که رتبه های اول تا صدم کنکور را حائز گردیده اند ، به رسم یادبود جوائز نفیسی اهداء خواهد نمود. 
علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این همایش از شهرداری شاهین شهر و سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری که زحمت برنامه ریزی و اجرای برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر خصوصاً همایش تجلیل از نخبگان شهر را کشیده اند تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه افزود: شاهین شهر به عنوان شهری متفاوت که اقوام مختلف با خرده فرهنگ های متنوع در آن زندگی بسیار خوب و مسالمت آمیزی در کنار یکدیگر دارند در کشور مطرح گردیده است. 
بصیری خاطر نشان نمود: خوشبختانه نخبگان شاهین شهر در رشته های مختلف توانسته اند در عرصه های بین المللی و ملی خوش درخشیده و این مهم باعث افتخار و مباهات همه مسؤولان شهر است.
وی گفت : ملت عزیز ایران اسلامی هیچ چیز از دنیای مترقی کم ندارد و برگزیدگان کشوری و بین المللی که بسیاری از آنان در این همایش حضور دارند به خاطر قابلیت ، خودباوری و توانمندیشان می توانند در عرصه های مختلف بسیاری از کارشناسان ارشد دنیا را به حیرت بیندازند. 
فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در بخشی از سخنان خود به نارضایتی های اخیر مردم در بحث گرانی و تأمین آب در کشور گفت: متهم نمودن یکدیگر در کشور خواست و اراده دشمن است که بنده مطمئن هستم ملت عزیز ایران همانند گذشته توطئه های دشمن را خنثی و پشتیبان نظام و دوشادوش رهبری حرکت خواهند نمود.
بصیری در ادامه تصریح نمود: همه باید توجه داشته باشیم بار دیگر استکبار جهانی جنگ تمام عیاری را علیه نظام اقتصادی کشور به راه انداخته که راه برون رفت آن همدلی و همزبانی همه مسؤولان و مردم با یکدیگر است.
حمید عشقی سرپرست شهرداری شاهین شهر در ابتدای همایش تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر شاهین شهر با گرامیداشت یادو خاطره همه شهداء و امام شهداء و خوش آمدگویی به مهمانان حاضر در همایش گفت: شهرداری شاهین شهر کوشش نموده با توسعه زمینه رشد و تعالی سرمایه های انسانی نگاه درآمدی ویژه ای را ترسیم نماید و از شهروندان نخبه خود به عنوان یک سرمایه منطقی استفاده نماید.
وی در ادامه اظهار داشت: نوجوانان و جوانان نخبه شهر به عنوان سرمایه های ارزشمند انسانی هستند که هم اکنون در این محفل باشکوه در کنار آنان هستیم و معتقدیم اگر مورد حمایت قرار بگیرند خواهند توانست با ابتکار و تولید ثروت اقتصاد شهر و کشورمان را شکوفا نموده و در محور توسعه قرار دهند.
عشقی تصریح نمود: مردم شاهین شهر با توکل به خداوند متعال و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز با هدایت مسؤولان سخت کوش توانسته اند شاهین شهر را به عنوان شهر دانش و خلاقیت و کانونی برای خلاقیت های اجتماعی و معرفت های اخلاقی به سراسر کشور و دنیا معرفی نمایند.
سرپرست شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: خوشبختانه  امسال توانستیم در انتخاب نخبگان علمی و استعدادهای برتر شاهین شهر با رایزنی های فراوان با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ساعت ها کار و اندیشه این عزیزان را مورد سنجش و تطبیق شرایط قرار داده و در نهایت هم اکنون آنها را مورد تشویق و قدردانی قرار دهیم. 
وی در ادامه اظهار داشت: جوانان نخبه شاهین شهر همان نیروهای فعال علمی شهر هستند که در راستای رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری و متکثر در حلقه های ساختارسازی شده علمی مدنظر دولت در یک سال گذشته پرورش ، سازماندهی و جذب گردیده اند تا شاهد درخشش آنان در آینده نزدیک باشیم.
عشقی به تشریح برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر پرداخت و گفت: برنامه های شاخص هفته فرهنگی شاهین شهر همایش تجلیل از نخبگان، نام آوران و استعدادهای برتر شهر است که در حال برگزاری آن هستیم. 
وی با اشاره به همزمانی روز قلم و هفته فرهنگی شاهین شهر گفت: با توجه به اینکه شاهین شهر دومین شهر باسواد کشور است بالطبع افراد فرهیخته ادبی در این شهر رشد می یابند که هفته فرهنگی شاهین شهر فرصت مناسبی برای تجلیل از این عزیزان می باشد. 
سرپرست شهرداری شاهین شهر با اشاره به برگزاری جشنواره اقوام در هفته فرهنگی شاهین شهر با هدف نزدیکی فرهنگ و رسوم اقوام با یکدیگر گفت : برگزاری جشن های آیینی و سنتی از دیگر برنامه های این هفته است که شهروندان با آیین ها و سنت های سایر اقوام آشنا می گردند.
وی افزود: در راستای ارتقاء فرهنگ ورزش های همگانی و نیز با توجه به اینکه حدود 17 هزار بیمه شده ورزشی در شاهین شهر فعالیت می نمایند برآن شدیم در هفته فرهنگی شاهین شهر اقدام به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با جوائز نفیس نماییم .
عشقی گفت : برگزاری همایش شعر کودک و نوجوان یکی دیگر از برنامه های این هفته است و در این همایش از کتاب شاعران کودک و نوجوان شاهین شهر رونمایی می گردد ، همچنین برگزاری نمایشگاه معرفی دستاوردهای فرهنگی ، هنری و صنایع دستی در هفته شاهین شهر فرصت خوبی برای ارائه تولیدات بومی و داخلی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری از دیگر برنامه های این هفته می باشد . 
سرپرست شهرداری شاهین شهر همایش قرآن ، ایثار و شهادت با محوریت یاد و خاطره شهیده حجاب زینب کمایی که در اوایل انقلاب به دست منافقان کور دل در شاهین شهر به شهادت رسید را از جمله برنامه های فرهنگی هفته فرهنگی شاهین شهر عنوان نمود.
عشقی در ادامه مانور خودروهای خدماتی شهر ، همایش عمومی پاکسازی شهر از زباله های احتمالی و کارناوال شادی ویژه کودکان را از دیگر برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر برشمرد. 
وی در پایان سخنان خود از زحمات همه برنامه ریزان و دست اندرکاران هفته فرهنگی شاهین شهر اعم از مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری و همکاران، معاونان و روابط عمومی شهرداری ، بالاخص همکاری و مساعدت تمامی اعضای شورای اسلامی شاهین شهر که همواره راهنما و مشوق در برنامه ها بوده اند کمال تشکر و قدردانی نمود.
مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در همایش تجلیل از نخبگان شهر ضمن خیر مقدم به حضار، از حضور آنان در این محفل تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه گفت: علی رغم شرایط نامساعد مالی حکمفرما در شهرداری شاهین شهر، شورای اسلامی شاهین شهر در راستای ارج نهادن و حمایت از استعدادهای برتر شهر و ثابت نمودن این مهم که شورای اسلامی شهر در هر شرایطی از نخبگان عزیز شاهین شهری حمایت می نمایند بر خود فرض دانست ضمن حمایت مالی همایش بر حسب وظیفه از برگزیدگان شهر قدردانی و تشکر نماید.
مختاری خاطر نشان نمود: ضروری است در راستای اعتلای فرهنگ و تمدن ایران عزیزمان، از نخبگان شهرمان حمایت و قدردانی نماییم.
وی اظهار داشت: شهروندان باید نسبت به شهر حس تعلق داشته باشند تا شهری پویا داشته باشیم بنابراین ضروری است با اطلاع رسانی گسترده تمام شهروندان را به حضور در برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر ترغیب نموده تا فرصت ها و ظرفیت های مختلف بالقوه شاهین شهر به همگان معرفی گردد.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود: همه اعضای شورای اسلامی شهر با وحدت و همدلی بیشتر در سال های آینده همایش تجلیل از نخبگان شاهین شهر را به نحو شایسته تری برگزار خواهند نمود حتی اگر شرایط نامساعد مالی همچنان برقرار باشد.
شایان ذکر است همایش تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر شاهین شهر که با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار گردید از 250 نخبه برتر شهر در زمینه های فرهنگی،علمی ، هنری و ورزشی تجلیل به عمل آمد.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1259758918 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...