ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

کلنگ احداث عظیم ترین پروژه مشارکتی تجاری،خدماتی و تفریحی شاهین مال در شاهین شهر با اعتباری بالغ بر 1350 میلیارد ریال به زمین زده شد

در نخستین روز از ماه پرفضیلت رمضان، کلنگ احداث عظیم ترین پروژه تجاری،خدماتی و تفریحی شاهین مال با مشارکت شهرداری شاهین شهر و بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 1350 میلیارد ریال ، با حضور شهردار شاهین شهر ،رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، برخی از معاونان و مدیران شهرداری ، سرمایه گذاران و شهروندان شاهین شهر در خیابان شهید بهشتی(مخابرات) شاهین شهر به زمین زده شد.
عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در آیین کلنگ زنی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: سرمایه گذاری به عنوان یک ضرورت جدی برای جامعه شهری محسوب گردیده و سرمایه گذاری کلان در پروژه های بزرگ عمرانی ، جامعه و به دنبال آن استان و شهر را در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار می دهد.
وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت های مناسب و تأثیر گذار در شاهین شهر، از سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه های مختلف شهری حمایت کامل را خواهیم داشت.
بهمنی خاطر نشان نمود: پروژه تجاری ، خدماتی و تفریحی شاهین مال در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع و زیربنای حدود چهل هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 1350 میلیارد ریالی با مشارکت شهرداری شاهین شهر و بخش خصوصی احداث خواهد گردید.
 وی گفت : شهرداری شاهین شهر همکاری های لازم را با روند احداث این پروژه خواهد داشت و تلاش خواهیم نمود احداث پروژه های سرمایه گذاری با کارشناسی های اصولی در شهر صورت گرفته تا باعث توسعه و آبادانی و نیز رونق کسب و کار در شهر گردد.
شهردار شاهین شهر تصریح نمود: مسیر شهرداری خدمت به مردم و توسعه روز افزون شهر است و همه ما باید تلاش نماییم برنامه ها و اهداف پیش بینی شده شهرداری را به پیش برده و برای رفع نیازهای مردم و کاهش آسیب ها، موانع و مشکلات شهری تلاش نماییم. 
وی در پایان تصریح نمود: قانون فصل الخطاب و محور حرکت ما در شهرداری است و ما باید قانون را به نفع مردم تفسیر نموده و هدف ما صرفاً خدمت به مردم و توسعه روزافزون شهر بوده و خواهد بود.
اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر و میمه نیز در این آیین ضمن عرض تبریک ماه مبارک رمضان و خوش آمدگویی گفت: شاهین شهر شهرزیبایی هاست بنابراین باید اقدامات خوب و مثمری در شهر صورت گیرد.
وی در ادامه مهمترین مسأله را توجه به توسعه پایدار و متوازن و توسعه سرمایه های شهری و از جمله مباحث پیرامون ارزیابی موقعیت شهرداری ها عنوان نمود و یکی از راه های ایجاد سرعت در توسعه اقتصادی و آبادانی و ایجاد اشتغال، جذب سرمایه و سرمایه گذاری برشمرد و جلب سرمایه گذاران  را موجب اصلاح نظام مدیریتی و تبادل تجربیات اقتصادی و انتقال دانش نوین و تکنولوژی جدید در یک شهر دانست.
فرهادی خاطر نشان نمود: امیدواریم با همفکری و همکاری یکدیگر شاهد شهری آبادتر و زیباتر از گذشته تقدیم مردم فهیم و خلاق شاهین شهر نماییم.
وی همچنین از سرمایه گذار این پروژه خواست ضمن تسریع در روند اجرایی پروژه تأکیدنمود مجموعه باید با کیفیت بالا و در خور مردم شاهین شهر احداث گردد.
اسماعیل شیشه گر سرمایه گذار پروژه تجاری،خدماتی و تفریحی شاهین مال نیز در آیین کلنگ زنی این پروژه ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: امیدواریم در روند احداث این پروژه همه با یکدیگر همکاری نماییم.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه شاهین شهر در کنار محور مواصلاتی شمال به جنوب و بالعکس قرار گرفته بنابراین زمینه های جذب سرمایه گذار را بسیار دارد.
شیشه گر خاطر نشان نمود: سعی خواهیم کرد با احداث این پروژه علاوه بر جذب گردشگر زمینه کسب و کار در شهر نیز فراهم نماییم.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

878533019 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"400","type":"x","order":"1","pct":39.14,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"128","type":"x","order":"2","pct":12.52,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"494","type":"x","order":"3","pct":48.34,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...