ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

وجود نهاد شوراها در کشور نماد واقعی دموکراسی اسلامی است

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در صحن شورای اسلامی شهر با تبریک روز ملی شوراها به منتخبان مردم گفت: به راستی وجود نهاد شوراها در کشور نماد واقعی دموکراسی اسلامی است.
وی در ادامه افزود: اهمیت تشکیل شوراها از زمان صدر اسلام در آموزه های دینی بیان شده تا جایی که یکی از سوره های قرآن به نام "شورا" نامگذاری گردیده که این مهم بیانگر اهمیت بالای جایگاه این نهاد مردمی است.
بهمنی تصریح نمود: پیامبر اکرم (ص) در امور حکومتی خود از مشورت دیگران استفاده می نمود همچنین در عصر حاضر امام خمینی(ره) نیز بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرمان تشکیل شوراها را صادر نمود؛ بنابراین وجود نهاد شورا اهمیت و جایگاه خاصی در جوامع بشری دارد.
شهردار شاهین شهر با قدردانی از تلاش های بی وقفه اعضای شورای اسلامی شهر در راستای خدمت صادقانه به مردم فهیم شاهین شهر گفت: امیدوار بتوانیم با یاری و همدلی یکدیگر قدم های مثمری برای خدمت بیشتر به شهروندان و توسعه و آبادانی شهرمان برداریم.
علیرضا جهانگیری نائب رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار گفت: شورای اسلامی هر شهر و دیاری به عنوان بازوی توانمند مردمی، همانند قوه مقننه به همگان خدمت می نماید.
وی در ادامه افزود: شورای اسلامی پل ارتباطی میان مردم و دولت بوده بنابراین وظیفه حساس و خطیری را برعهده دارد.
جهانگیری تصریح نمود: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به عنوان خادمان شهروندان فهیم شهر از حقوق آنان دفاع قاطع را خواهند داشت.
نائب رئیس شورای اسلامی شاهین شهر  خاطر نشان نمود: شورای اسلامی شهر دوشادوش شهرداری با عزمی راسخ در راستای خدمتگزاری به شهروندان عزیز و نیز آبادانی شهر از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.
اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این دیدار ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: نهاد مردمی شورای اسلامی سعی در برآورده شدن مطالبات مردمی دارد که خوشبختانه تاکنون از عهده این مهم سربلند بیرون آمده است.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با وحدت و یکدلی یکدیگر همواره سعی و توان خود را برای خدمت به شهروندان فرهیخته و پیشرفت شهر مصروف می دارند.
گفتنی است دیگر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در سخنان خود به نقش و جایگاه مهم شورای اسلامی در راستای خدمت به مردم اشاره نمودند.
در پایان لوح سپاس از سوی شهردار شاهین شهر به اعضای شورای اسلامی شهر تقدیم گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...