ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

برای نگهداشتن فضای سبزی شاداب در شاهین شهر نیازمند همدلی و همکاری تمامی کارکنان و باغبانان هستیم

مجید انصاری سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری و رئیس هیئت مدیره سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر در جمع کارکنان و باغبانان سازمان ضمن قدردانی از تلاش های همه عزیزان گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری به سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری تغییر یافته  زیرا فضای سبز نشانگر پویایی و آراستگی هرشهر و دیاری است که چشم هر فردی را به خود جلب می نماید.  
وی در ادامه افزود: همه ما باید نسبت به حفظ فضای سبز موجود در شاهین شهر تعلق خاطر داشته باشیم تا بتوانیم با یاری و اتحاد یکدیگر مشکلات آن را رفع نماییم و با توان مضاعف از نیروهای موجود در سازمان برای حفظ و نگهداری فضای سبز شاهین شهر استفاده خواهیم نمود. 
رئیس هیئت مدیره سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر تقسیم واقعی مسؤولیت بین کارکنان و باغبانان را یکی از راه های مؤثر در پیشرفت وظایف محول شده به آنان عنوان نمود.
انصاری خاطر نشان نمود: علی رغم مشکلات مالی ، همواره پیگیر وصول مطالبات کارکنان و باغبانان خدوم سازمان هستیم.
علی عرب سرپرست جدید سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هرسازمانی بوده بنابراین حفظ شأن ، جایگاه و بررسی مشکلات آنان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی در ادامه با قدردانی و تشکر از مدیران عامل سابق سازمان گفت: برای نگهداشتن فضای سبزی شاداب در شاهین شهر نیازمند همدلی و همکاری تمامی کارکنان و باغبانان هستیم و با حمایت تک تک کارکنان و باغبانان سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری تلاش خود را در حفظ و نگهداری از فضای سبز موجود در شاهین شهر بکار خواهم بست.
عرب تصریح نمود: پیگیری مطالبات کارکنان و باغبانان زحمتکش یکی از دغدغه های کاری بنده خواهد بود و امیدوارم بتوانم خدمتگزار صدیقی برای مجموعه باشم.
سرپرست سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر اشاره به دارا بودن اجر دنیوی و اخروی خدمت صادقانه گفت: برای حل مشکلات کاری باید دغدغه خاطر داشت تا آن مشکل به نحو احسن مرتفع گردد.
شایان ذکر است مولودی خوانی اعیاد شعبانیه از جمله برنامه های این جلسه بود.
گفتنی است در پایان جلسه باغبانان  سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر مشکلات خود را مطرح نمودند.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...