ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

جلسه ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر برگزار گردید

جلسه ستاد استقبال از مسافران نوروزی سال 1397 با حضور شهردار و اعضای کمیته های این ستاد تشکیل شد.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در این جلسه گفت: شاهین شهر به دلیل قرار گرفتن در ورودی شهر اصفهان و نیز واقع شدن شهر بین دو محور مواصلاتی شمال به جنوب و بالعکس کشور، به لحاظ جذب گردشگر و مسافر از اهمیت خاصی برخوردار بوده بنابراین باید تدابیر ویژه ای در این زمینه درنظر گرفته شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه برای دومین سال متوالی محل ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر به مجموعه تفریحی و گردشگری شاهین شهر در شرق شهر تغییر یافته از مسؤولان کمیته ها خواست با آمادگی و حساسیت بالا در راستای جذب و تسهیل سفر مسافران نوروزی برنامه ریزی نمایند.

 بهمنی به تهیه بسته های فرهنگی ، اجرای برنامه های شاد و متنوع ، ایجاد غرفه های قومی و طایفه ای، تور شاهین شهر گردی برای مسافران نوروزی برای آشنایی آنان با شهر اشاره نمود و از مسؤولان و دست اندرکاران ستاد خواست بیش از پیش و با دقت نظر بیشتری در این زمینه اقدام نمایند.

شهردار شاهین شهر اظهار داشت: ضروری است بسته های فرهنگی با محتوای هشدارهای ایمنی تا اواسط اسفند ماه سال جاری در بین شهروندان عزیز توزیع گردد تا آنان قبل از مسافرت با رعایت این نکات، سفر آسوده خاطری را داشته باشند.

بهمنی خاطر نشان نمود: دست اندرکاران ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر باید بگونه ای برنامه ریزی نمایند تا علاوه بر پذیرایی و راهنمایی مسافران، هویت شهروندان شریف شاهین شهر و ارزش های فرهنگی و اجتماعی آنان نیز به مسافران و گردشگران معرفی گردد.

مجید انصاری معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر و رئیس ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری نیز در این جلسه از تشکیل کیمته های اجرایی، اطلاع رسانی و تبلیغات، انتظامی، امنیتی، ترافیک و حراست، فرهنگی، اسکان و رفاه، تدارکات و پشتیبانی، زیباسازی و فضاسازی شهر، نگهداری و تعمیرات، ایمنی و حوادث، فضای سبز، پرسنلی، حمل و نقل، حمل و نقل برون شهری و آمار خبر داد.

وی در ادامه افزود: مسؤولان و عوامل اجرایی ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر با توان مضاعف تری نسبت به سنوات گذشته در راستای خدمت به مسافران نوروزی سعی و تلاش می نمایند.

در پایان مسؤولان کمیته های ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دادند.

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1462460538 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...