ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

فعالیت در آتش نشانی صرفاً یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای خدمت به مردم است

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهردر راستای خدمت به مردم گفت: فعالیت در آتش نشانی صرفاً یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای خدمت به مردم است.

وی در ادامه افزود: خادمان همیشه آماده در حوزه آتش نشانی آن ایثارگرانی هستند که ایمنی، امنیت و آرامش جامعه امروزی مدیون زحمات بی منت آنهاست زیرا آنان با تکیه بر همت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف، به شایستگی عهده دار این مسؤولیت خطیر هستند.

بهمنی خاطر نشان نمود: بنده نیز به عنوان یک امداد گر افتخاری در حوادث گوناگون شرکت داشته و سعادت خدمت به مردم عزیز را داشته ام بنابراین تا حدودی به سختی ها و مشقت های شغل آتش نشانی واقف بوده و از همین جا به این تلاشگران عرصه کار و خطر خسته نباشید جانانه و خداقوت می گویم.

وی تصریح نمود: از آنجایی که سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر به لحاظ داشتن تیم تخصصی و وسایل به روز مجهز هستند ، همواره در صورت نیاز در خارج از محدوده استحفاظی خود نیز خدمات رسانی می نمایند که این مهم تحسین مسؤولان استانی را در برداشته است.

شهردار شاهین شهر اظهار داشت: امیدواریم هیچ گاه شاهد حادثه ای نباشیم و اگر هم بحران یا حادثه ای پیش آمد نیروهای آتش نشان مانند همیشه امنیت جانی مردم را اولویت قرارداده و به موقع با همه امکانات و پیش بینی های لازم در محل حضور یابند.

بهمنی از تلاش ها و زحمات مدیر عامل سابق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر تشکر و برای مدیر عامل جدید آرزوی موفقیت و خدمت صادقانه در راستای خدمت به مردم را از درگاه خداوند متعال خواستار شد. 

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این آیین گفت: آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

وی در ادامه افزود: آتش نشانی تنها یک شغل نیست بلکه هنر است و عشق، علاقه و روحیه ایثارگری از بارزترین خصوصیات آتش نشانان فداکار می باشد.

مختاری گفت : خدمت ایثارگرانه و شجاعانه آتش نشانان فداکار در سایه شهامت و روحیه ایثارگری و جوانمردی به ثمر نشسته است و اینکه انسان هر لحظه آماده باشد با ایثار و فداکاری جان انسانی دیگر نجات دهد و جان خود را از دست دهد، معنای واقعی ایثار است.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود : شورای اسلامی شهر از هیچ کوششی در راستای حمایت از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر فروگذار نبوده و نخواهد بود.

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه و عضو هیئت مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم گفت: آتش نشانان عزیز و فداکار همواره در هر اتفاق و حادثه ای در جبهه اول خطر قرار داشته و با جان خود دست و پنجه نرم می نمایند و بنده دست تک تک آنان را می بوسم.

وی در ادامه افزود : مهمترین شاخصه های یک آتش نشان موفق است و یک آتش نشان باید همواره آمادگی جسمانی و روحی ، شجاعت، شهامت و از خودگذشتگی را در خود تقویت نماید.

رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با تأکید بر ضروری بودن توسعه و تقویت امکانات و تجهیزات آتش نشانی در مواقع بروز حوادث گفت : این امر می تواند در کاهش خطرهای ناشی از حوادث نقش برجسته ای داشته باشد و شورای اسلامی شهر در حد امکان از هیچ مساعدتی در راستای تجهیز امکانات و ارتقاء بهره وری کارکنان این سازمان فروگذار نخواهد بود.

مجید انصاری معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر و رئیس هیئت مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  نیز در این آیین گفت: آتش نشانی عشق، ایثار و از خودگذشتگی است و هر فردی نمی تواند در این جایگاه قرار گیرد مگر اینکه دلباخته به این دنیای مادی نباشد.

 وی در ادامه افزود: امسال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر بیش از هزار مأموریت داخل و خارج از محدوده اسحفاظی داشته و خوشبختانه همواره تیم عملیات و نجات این سازمان سریع تر از بقیه ارگان های خدمات رسان در حادثه حضور داشته اند که این موضوع مایه تحسین و مباهات است.

سعید اکرم خانی مدیر عامل سابق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر نیز با اشاره به زحمات و تلاش های شبانه روزی  تیم عملیاتی سازمان  برای نجات جان مردم عزیز از حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در به روز رسانی وسایل و امکانات این سازمان و ارتقاء بهره وری کارکنان تشکر و قدردانی نمود.

مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیر عامل سابق سازمان گفت: امیدوارم بتوانم با مساعدت شهردار ، اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و کارکنان خدوم سازمان آتش نشانی در راستای خدمت به مردم در حوادث و اتفاقات کوشا و مثمر باشم.

گفتنی است آیین تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر که با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، معاونان ، مدیران عامل سازمان های وابسته ، مدیران شهرداری شاهین شهر و جمعی از آتش نشانان در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار گردید.

گفتنی است با حکم عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر مجتبی رستمی به عنوان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر معرفی و از تلاش های سعید اکرم خانی مدیر عامل سابق تشکر و قدردانی گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...