ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

بودجه سال 1397 شهرداری شاهین شهر تقدیم شورای اسلامی شهر گردید

بودجه پیشنهادی سال 1397 شهرداری شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان و برخی از مدیران شهرداری شاهین شهر تقدیم شورای اسلامی شهر گردید.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در این مراسم و در صحن علنی شورای اسلامی شاهین شهر گفت: بودجه پیشنهادی 1400 میلیارد ریالی  سال 1397 شهرداری، پس از جلسات کارشناسی شده و تخصصی متعدد همکاران در بخش های مختلف شهرداری و سازمان های وابسته، گردآوری و تدوین گردید که حدود 51 درصد آن هزینه های جاری و حدود 49 درصد از بودجه به فعالیت های عمرانی در شهر اختصاص یافته است.

وی در ادامه ضمن اعلام  آمادگی کامل خود و کارشناسان بودجه برای ارائه توضیحات و شفاف سازی بودجه سال 1397 شهرداری در صحن شورای اسلامی شهر گفت: امیدواریم اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با دقت و حساسیت ویژه بودجه را مورد بررسی قرار داده و در موعد مقرر به شهرداری ابلاغ نمایند تا بتوانیم برنامه ها را به حول و قوه الهی به پیش ببریم.

بهمنی خاطر نشان نمود: شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر بر رعایت کامل قانون برای خدمت به شهروندان ارجمند گام برداشته اند و انتظار می رود شهروندان فهیم در این راستا با شهرداری و شورای اسلامی شهر همکاری و همفکری های لازم را داشته باشند.

شهردار شاهین شهر با توجه به شرایط نامساعد مالی شهرداری ها گفت: باید تعریف جامع و کاملی از درآمدهای پایدار در شهرها ارائه گردد که بنده در این خصوص با همفکری شورای اسلامی شاهین شهردر سال آینده از مشاوران خبره کشوری در راستای شناسایی راهکار سرمایه گذاری پایدار در شهر استفاده خواهم نمود. 

وی تصریح نمود: ضروری است در سال آینده در اجرای پروژه های عمرانی دقت و توجه لازم را داشته باشیم تا بودجه به صورت صحیح و اساسی اجرا گردد و در بودجه جاری نیز صرفه جویی های لازم صورت پذیرد.

بهمنی اظهارداشت: امیدواریم پروژه ها و برنامه هایی را که در بودجه سال 1397 تعریف و تدوین نموده ایم با کمک و مساعدت شورای اسلامی شاهین شهر، اجرایی و عملیاتی نماییم.

شهردار شاهین شهر تأکید نمود: باید خدمتی انجام دهیم که نیازهای واقعی شهروندان عزیز ما برطرف تا آنان بتوانند با آسایش و آرامش در شهر زندگی نماید که این مهم رضای خدواند را در بر خواهد داشت.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه با قدردانی از شهردار ، معاونان ، مدیران و کارشناسان شهرداری به دلیل ارائه بودجه سال 1397را در موعد مقرر به شورای اسلامی شهر گفت: با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی، اعتقاد شورای اسلامی شهر بر این اصل استوار است که از احداث پروژه های غیر ضروری در شهرکه نیاز اصلی شهروندان گرامی نیست خودداری و تلاش و کوشش خود را در راستای نیازهای واقعی و اساسی شهروندان در نقاط کمتر توسعه یافته مصروف دارد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه مردم خلاق و خوش فکر شاهین شهر در هر زمینه ای مطالبه گر بوده و سستی و کاهلی را از سوی مسؤولان خصوصاً اعضای شورای اسلامی شهر نمی پذیرند که در این خصوص ما به عنوان نمایندگان شهروندان موظفیم طبق قانون به وظایف و تعهدات خویش پایبند باشیم.

مختاری خاطر نشان نمود: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر همت و تلاش خود را  برای رعایت کامل قانون، توزیع عادلانه خدمات به نقاط مختلف شهر و توسعه و آبادانی بیش از پیش شاهین شهر  بکار بسته و در این راستا از شهروندان عزیز انتظار داریم همکاری و همفکری خویش را از خادمان خود در شهر دریغ ننمایند.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در بخشی از سخنان خود با اشاره به پروژه زیرگذر میدان امام حسین(ع) اشاره گفت: این زیر گذر به عنوان یکی از پروژه های شاخص شهری، بلوار آیت الله طالقانی را به بلوار شهید محمد منتظری و بالعکس متصل نموده و مشکل ترافیکی را در ورودی و خروجی های شرق شهر حل خواهد نمود.

گفتنی است در این جلسه دیگر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به ارائه پیشنهادها و نقطه نظرهای خود پیرامون مسائل شهری پرداختند.

 

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...