ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

هیئت مدیره جدید سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر معرفی شد

با ابلاغ شهردار شاهین شهر اعضای جدید هیئت مدیره سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر معرفی شدند.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در ابلاغ هایی جداگانه حجت الاسلام و المسلمین هاشم خدارحمی و محمد حیاتی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر معرفی نمود.

بهمنی با قدردانی از تلاش های هیئت مدیره قبلی هدف از این تغییر را ایجاد انگیزه و نگرش جدید در سازمان عنوان نمود و خطاب به هیئت مدیره جدید عنوان کرد: بسترسازی برای تقویت هویت ملی ـ مذهبی شهروندان ، ترویج و احیاء سنت های دینی و ملی و آموزش سبک صحیح زندگی یک خانواده ایرانی و ترویج فرهنگ قرآنی باید اولویت اول سازمان باشد.

شهردار شاهین شهر نشاط در جامعه را عامل پویایی دانست و ادامه داد: شاهین شهر ، شهری جوان است و نشانه جوانی نشاط و شور است و سازمان باید در ایجاد فضای نشاط و شادی ، بهبود و ارتقاء فرهنگ تفریح در مناسبت های ملی و مذهبی با ارائه الگوی سالم و افزایش نشاط در شهروندان اقدام نمایید.

توجه به سلامت جسم و روان از دیگر خواسته های شهردار شاهین شهر بود که در این خصوص عنوان کرد: توجه به سلامت فردی و اجتماعی شهروندان در کنار توسعه ورزش همگانی می تواند موجب بهبود شرایط زندگی شاهین شهری ها شود.

بهبود کیفیت ارائه خدمات سازمان ، اولویت آموزش های مربوط به فرهنگ و حقوق شهروندی و شناخت و شکوفایی استعدادهای شهروندان و مشارکت شهروندان در برنامه ریزی و مدیریت شهر از دیگر تأکیدات بهمنی بود.

مهرداد مختاری رییس شورای اسلامی شاهین شهر نیز با قدردانی از هیئت مدیره قبلی برای هیئت مدیره جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم اعضای هیئت مدیره با دیدگاه های جدید و تفکری تازه امکان اررتقاء بیشتر در زمینه های فرهنگی و اجتماعی در شهر را فراهم کنند.

مختاری ادامه داد: شورای اسلامی دوره پنجم خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده است و سعی نموده تا این موضوع را در عمل ثابت نماید و د همین راستا علیرغم کاهش ۲۷۰ میلیارد ریالی بودجه شهرداری در سال آینده ، بودجه پیشنهادی سازمان به ۶۵ میلیارد ریال افزایش یافته است و این در حالی است که حدود ۳۵ میلیارد یال آن بودجه عملیاتی و مابقی آن بودجه جاری و عمرانی است که این تغییر به دلیل تأکید اعضای شورای اسلامی شهر بر حمایت از ورزش و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در شهر است.

حجت الاسلام و المسلمین محسن ربیعی و محمدرضا عرب یارمحمدی اعضای هیئت مدیره قبلی سازمان نیز در گزارشی فعالیت های صورت گرفته در سازمان را ارائه کردند و مهم ترین خصوصیات برنامه های سازمان را کیفیت ، هدفمندی و دارا بودن استراتژی عنوان نمودند.

در حال حاضر احمدرضا پری تبار معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری به عنوان رییس هیئت مدیره و حجت الاسلام و المسلمین هاشم خدارحمی و محمد حیاتی به عنوان اعضای هیئت مدیره بر فعالیت های سازمان نظارت دارند.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...