ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش خواهم نمود

نشست شهردار شاهین شهر و رئیس شورای اسلامی شهر با مدیران کانون های بازنشستگی شاهین شهر برگزار شد.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در این نشست گفت: احترام به پیشکسوتان در تمام جوامع به عنوان یک تکلیف اجتماعی است ولی در کشور عزیز ما احترام به بزرگترها بر اساس آموزه های دینی شکل گرفته است.

وی در ادامه گفت : بازنشستگان را گنجی پنهان و کوله باری از تجربه عنوان نمود و استفاده مطلوب از خدمات و رفع نیازهای بازنشستگان ضروری بوده و شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان های وابسته با پیروی از قانون تمام امکانات خود را در راه تکریم این بخش عظیم از شهروندان شاهین شهری به کار می گیرند.

شهردار شاهین شهر افزود : دستیابی شهروندان به هویت واحد، منشاء تحولی عظیم در شهر می باشد و همراهی و همدلی شهروندان در کنار فهم اجتماعی و شعور سیاسی باعث عدم فعالیت های غیرقانونی و خرابکارانه عده ای فرصت طلب و اغتشاشگر نفوذی به شهر گردید و این تعلق خاطر شهروندان به شاهین شهر موجب تسریع در رشد ، توسعه و آبادانی شهر خواهد شد. 

بهمنی در خصوص حضور خود در شاهین شهر به عنوان شهردار این شهر اظهار داشت: هر چند مدت کوتاهی است که در این شهر زیبا در کنار شهروندان فهیم شاهین شهری هستم اما احساس می کنم انتخاب درستی برای حضور در شاهین شهر داشته ام و تمام توان خود را برای خدمت به شهروندان و بهبود امکانات شهری به کار خواهم برد. 

وی افزود: خوشبختانه با دیدگاه خوب و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ، توسعه همه جانبه شهر با نگاه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته و محله های حاشیه شهر و اجتناب از اشرافی گری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است هرچند افرادی که منافع نامشروع خود را از دست داده اند سعی در سنگ اندازی در این مسیر دارند اما شهرداری و شورای اسلامی شهر با هدف خدمت به شهروندان و دست یابی به شهری زیبا ، آباد و در شأن شهروندان فهیم شاهین شهر از اصول و دیدگاه خود عقب نشینی نخواهد کرد.

 شهردار شاهین شهر با اشاره به پروژه های در دست اقدام شهرداری گفت: آغاز عملیات احداث زیرگذر میدان امام حسین (ع) از بلوار آیت الله طالقانی به بلوار شهید محمد منتظری ، تعریف و تکمیل فضای سبز و بوستان های محله ای به ویژه در حاشیه شهر ، ساماندهی بازار شب و دکه های فلافل فروشی ، ترمیم آسفالت معابر ، توسعه خدمات در محله مهر ، بهسازی معابر و توسعه فضای سبز گلدیس ، احداث هتل جدید در شهر به عنوان زیرساخت اصلی توسعه شهر ، پیگیری اجرای متروی شاهین شهر به اصفهان با سرمایه گذاری شرکت های خارجی ، اصلاح ضوابط شهرسازی برای سهولت در ساخت و ساز در شهر از جمله فعالیت های برنامه ریزی و اجرایی شهرداری در این مدت چند ماهه می باشد که برخی از این پروژه ها آغاز شده و برخی تا پایان سال جاری عملیاتی خواهد شد.

بهمنی در پایان یادآور شد که در مدت زمان کوتاه آغاز به کار دوره پنجم مدیریت شهری بالغ بر 3000 میلیارد ریال سرمایه از طریق بخش خصوصی برای اجرای پروژه های شهری جذب شده است که می تواند در توسعه شهر تأثیرگذار باشد.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان سرمایه های معنوی شهر عنوان کرد: بازنشستگان امروز تلاشگران و خدمتگزاران دیروز این شهر بوده اند که در راه توسعه و پیشرفت شهر تمام توان خود را به کار برده اند.

مختاری گفت: امروز شهروندان نسبت به شهر احساس تعلق دارند و ساکنان شاهین شهر علیرغم اینکه از شهر دیگری مهاجرت کرده باشند خود را متعلق به این شهر دانسته من نیز به عنوان فرزند شاهین شهر شاهد این تلاش بوده ام و نسل جوان امروز شاهین شهر تربیت یافته این پیشکسوتان هستند.

رئیس شوای اسلامی شهر با اشاره به شرایط خاص اقتصادی در کشور و شاهین شهر ادامه داد: علیرغم کاهش درآمدهای شهرداری با صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات موجود توانسته ایم برای بهبود حمل و نقل عمومی در خصوص خرید چهار دستگاه اتوبوس و توسعه ناوگان حمل و نقل اقدام نماییم.

وی افزود : بهترین شیوه و برون رفت از شرایط حاضر را اعتماد و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی است و برای توسعه همه جانبه شهر و بهبود خدمات به شهروندان از حضور سرمایه گذاران استقبال می نماییم و از تمام امکانات شهر و حمایت قانونی برای ورود بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد و خوشبختانه از سوی سازمان تأمین اجتماعی و بخش خصوصی برای احداث بیمارستان و شهرک سلامت در شاهین شهر پیشنهادهایی دریافت شده است و در مراحل توافقات اولیه و رایزنی می باشد.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با تأکید بر فعالیت های فرهنگی شهرداری و افزود: سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر وظیفه بسیار خطیری در تبدیل شهرنشینان به شهروندان و ترویج فرهنگ مشارکت شهروندان در اداره شهر بر عهده دارد به همین دلیل علیرغم کاهش بودجه پیش بینی شده سال ۱۳۹۷ و هزینه های شهرداری اما با تأکید اعضای شورای اسلامی شهر بودجه سازمان فرهنگی شهرداری شاهین شهر افزایش داشته تا بتواند خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه دهد.

روح الله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر نیز در این نشست با ارائه گزارشی از نشست های مستمر رؤسای کانون های بازنشستگی دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: سازمان فرهنگی ، اجتماعی و وررزشی شهرداری شاهین شهر به منظور نهادسازی در گروه های مختلف اجتماعی و نیازسنجی میدانی اقدام به تشگیل گروه های مختلف با حضور کانون های فرهنگی مساجد ، کانون های بازنشستگان ، دانش آموزان ، فرهنگیان و سایر اقشار جامعه نموده است و مجمع رؤسای کانون های بازنشستگان شهرستان با هدف استفاده از میزان توانمندی و تجربه این عزیزان و پتانسیل های موجود در خانواده های وابسته به بازنشستگان به پیشنهاد این سازمان از تیرماه ۹۵ تشکیل شده است که تا به اموز به صورت مستمر و منسجم جلسات آن برگزار می گردد.

شاه رجبیان ادامه داد : با حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار شاهین شهر تمام امکانات سازمان با تسهیلات مناسب و شرایط خاص در اختیار بازنشستگان و خانواده ایشان قرارگرفته و امیدواریم با توافقات صورت گرفته و همپوشانی فعالیت ها در بخش های مختلف خدمات بهتری را ارائه دهیم .

صدور کارت شهروندی ، استفاده از امکانات موجود در شهر با شرایط مناسب و اختصاص محلی برای تجمیع و ساخت کانون های بازنشستگی دستگاه های مختلف و ارائه خدمات به تمام پیشکسوتان شهر از جمله پیشنهاد های روسای کانون های بازنشستگی شهرستان بود.

گفتنی است در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار خانوار در هشت کانون بازنشستگی مستقر در شهرستان شاهین شهر و میمه عضو هستند که بخش عمده ای از جمعیت شهرستان را تحت پوشش خود قرار می دهند.

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...