ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

تجلیل از قهرمان ووشوکار جهانی شاهین شهری

با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از نوید مکوندی قهرمان ووشوکار جهانی تجلیل شد.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در این دیدار   گفت : در شاهین شهر ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوب ورزشی وجود دارد و موفقیت ارزشمند آقای نوید مکوندی در آوردگاه سخت و معتبر مسابقات ووشوی جهانی مایه افتخار و مباهات همگان شده است.

وی در ادامه افزود: حلاوت این قهرمانی زمانی دوچندان می شود که می بینیم فرزندی از دل شهر پرافتخار شاهین شهر بر بلندای قله های قهرمانی جهان پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز درآورده است.

بهمنی تصریح نمود: جوانان ورزشکار ما باید به ایرانی بودن خود افتخار نمایند زیرا با داشتن عرق ملی و ایرانی هیچ خدشه و آسیبی به مملکت وارد نمی گردد.

شهردار شاهین شهر خاطر نشان نمود: مربیان ورزشی باید جوانمردی و از خودگذشتگی را از پهلوانان و نام آورانی همچون جهان پهلوان تختی بیاموزند و بتوانند الگو و اسوه بسیار خوبی برای دیگر افراد جامعه باشند.

وی در ادامه اظهار داشت: بالاترین مدال اظهار بندگی در پیشگاه خداوند است زیرا انسان با داشتن این مدال از صفات منفی به دور می ماند.

بهمنی در پایان این دیدار گفت :  باید در هر پست و مقامی به ایرانی بودن خود ببالیم و ضروری است از قهرمانی همچون نوید مکوندی و دیگر قهرمان شاهین شهری که باعث به اهتزار درآوردن پرچم و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی کشور مان گردیده اند تشکر و قدردانی نماییم.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این دیدار با تبریک کسب مقام قهرمانی جهان به این جوان شاهین شهری گفت : جوانان شاهین شهر در زمینه های مختلف علمی ، فرهنگی ، مذهبی و ورزشی افتخارات بسیاری را برای شهر ، شهرستان ، استان و میهن اسلامی مان کسب نموده اند که لازم است تمهیدات لازم برای حمایت از این جوانان صورت گیرد.

وی افزود : توسعه ورزش از موارد مورد نظر شورای اسلامی شاهین شهر  است و برای داشتن شهری توسعه یافته به شهروندانی سالم و پویا نیاز داریم و ورزش می تواند یکی از بهترین عوامل سلامت ، پویایی و نشاط جامعه باشد.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر از قهرمانان و ورزشکاران شاهین شهر خواست تا از نوجوانان و جوانان ورزشکار حمایت نمایند تا به قله های پیشرفت و افتخارآفرینی برای کشور دست یابند.

گفتنی است در این دیدار با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، مدیر حراست شهرداری ، مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مدیر روابط عمومی شهرداری با اهدا لوح سپاس از نوید مکوندی قهرمان ووشوکار جهانی تجلیل به عمل آمد . 

شایان ذکر است نوید مکوندی پیش از این نیز موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ میلادی و مدال نقره مسابقات جهانی در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵، نقره آسیایی در سال ۲۰۱۲ ، طلای المپیک ورزش های رزمی در سال ۲۰۱۳ ، طلای غرب آسیا و کسب عنوان قهرمان قهرمانان در سال ۲۰۱۴ در طی دوازده سال عضویت تیم ملی شده است و بیش از یازده مدال طلای کشوری را در افتخارات خود دارد.

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...