ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

بهترین چراغ راهنمای بشریت تمسک به قرآن و ولایت است

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در جلسه شورای مدیران سازمان فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر گفت:  تنها وسیله ای که به هیچ وجه گمراهی در آن نیست استفاده و تمسک به قرآن و فرهنگ قرآنی است بنابراین بهترین چراغ راهنمای بشریت تمسک به قرآن و ولایت است.

 

وی در ادامه افزود: استفاده از کلام خدا بدور از گرایش ها و علایق سیاسی جامعه را به مسیر درست و هدایت یافته سوق خواهد داد زیرا این معجزه عالم هستی در همه علوم ساخته دست بشر و نیز در سطوح مختلف زندگی جاری و ساری است.
شهردار شاهین شهر از مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرداری و نیز مدیران فرهنگسراهای سطح شهر خواست در کنار برنامه های دیگر فرهنگسرا به برگزاری کلاس های قرآنی اهتمام بسیار ویژه معطوف بدارند زیرا اگر قلب مؤمن به نور قرآن روشن و صیقل داده شود بقیه برنامه ها به صورت پیوسته و هدفمند اجرا خواهد گردید.
بهمنی تصریح نمود: امیدواریم در سال آینده سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری برگزاری کلاس های قرآنی و آشنایی کامل شهروندان به فرهنگ قرآنی را بسیار گسترده تر عملیاتی سازد .
وی خاطر نشان نمود: به لحاظ جایگاه ویژه قرآن شخصاً برنامه های قرآنی را در فرهنگسراها رصد و پیگیری نموده و در این راستا دست معنوی متولیان فراگیری قرآن و فرهنگ قرآنی را خواهم بوسید.
شهردار شاهین شهر در بخشی از سخنان خود گفت: اگر تفکر جامعه ای خراب و دستخوش ناملایمات قرار گیرد اصلاح آن به زمان زیادی نیاز داشته یا در برخی موارد حتی شاید آن تفکراصلاح نیز نگردد بنابراین مدیران مراکز فرهنگی باید کاملاً مواظب عدم ورود افکار و بدعت های نادرست در مراکز گردند.
وی خطاب به مدیران سازمان فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرداری اظهار داشت: کار شما ترویج اندیشه اسلامی است و راه درست استفاده نمودن از این تفکر شجاعت ، صداقت و پاکدامنی بوده زیرا اگر هرکدام از اینها نباشد همه به بیراهه خواهیم رفت.
بهمنی همچنین بیان داشت: به لحاظ اینکه شهروندان تفکرات متنوعی دارند بنابراین برنامه های سازمان نیز باید متنوع با افکار عموم و در راستای جامعه  و نظام مقدس اسلامی باشد.
وی افزود : در شاهین شهر جدای از سکونت اقوام مختلف ، ادیان الهی دیگر نیز حضور دارند و باید در این راستا در برنامه های اجرایی به ادیان الهی دیگر شهروندان نیز احترام گذاشته شود. 
شهردار شاهین شهر ادامه داد : سن و جنسیت شهروندان در برنامه های مراکز فرهنگی رعایت گردد و در برگزاری مراسم هایی نظیر اعیاد و عزاداری های ائمه اطهار(ع) و مناسبت های ملی و مذهبی استاندارد و حد معقول رعایت گردد تا به اصل برنامه و مناسبت لطمه وارد نگردد.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...