ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

افزودن پنج دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی شاهین شهر تا پایان سال جاری از محل صرفه جویی در هزینه های غیرضروری

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک ایام مبارک ماه ربیع الاول و خوش آمدگویی به حاضران گفت: اهل قلم در جایگاه ویژه ای قرار دارند زیرا خدواند متعال در قرآن به قلم سوگند یاد نموده و اصحاب رسانه شأن و جایگاه خود را محترم بدانند.

وی در ادامه افزود: شهروندان فهیم و فرهیخته شاهین شهر به قلم خبرنگاران و گفتار مسؤولان شهر توجه خاصی دارند بنابراین اصحاب رسانه باید با صداقت و شجاعت در گفتار و رفتار و بیان حقایق و انتقاد های منصفانه ، امانتداران خوبی بین مردم و مسؤولان باشند.

بهمنی تصریح نمود: با توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری، از محل صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری شهرداری شاهین شهر،تا پایان امسال حدود پنج دستگاه اتوبوس به ناوگان سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه افزوده خواهد شد.

شهردار شاهین شهر در ادامه اظهار داشت: جلوگیری از هزینه های بی مورد در شهرداری علاوه بر صرفه جویی، یک نوع کسب درآمد نیز به حساب خواهد آمد و علاوه بر اجر دنیوی و اخروی سود حاصله از این صرفه جویی برای رفاه حال بیشتر شهروندان و نیز در عمران و آبادانی شهر صرف خواهد شد.

بهمنی خاطر نشان نمود: شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر با نیازسنجی های اصولی و کارشناسی در محلات مختلف شاهین شهر به صورت عادلانه به شهروندان عزیز خدمات ارائه خواهند نمود.

وی با توجه به آلایندگی صنایع اطراف شاهین شهر گفت: دریافت هرچند مختصر حق آلودگی از صنایع مجاور راهکار اصولی برای مقابله با آلودگی در شهر نبوده و امیدواریم هرچه زودتر شاهد رفع کامل این معضل از سوی صنایع باشیم زیرا سلامتی شهروندان از اهمیت خاصی برخوردار است.

بهمنی با بیان اینکه شاهین شهر ظرفیت های بسیار مطلوبی برای انواع سرمایه گذاری دارد جذب و ورود سرمایه گذاران مطرح در شهر را از مهمترین اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر عنوان نمود و از سرمایه گذاران خواست با اطمینان و آسودگی کامل قدم به این عرصه بگذارند.

شهردار شاهین شهر افزود: شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر مکان های کارشناسی شده و اصولی برای احداث پروژه های با مشارکت سرمایه گذاران در نظر گرفته اند که ضمن سود منطقی برای بخش خصوصی، زمینه توسعه و پیشرفت شهر و نیز رفاه هرچه بیشتر شهروندان را فراهم خواهد نمود.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این نشست خبری ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضران گفت: رویکرد شورای اسلامی دوره پنجم شهر یک رویکرد کاملا"ً قانونی و منطقی خواهد بود و در این راستا بر اساس نیازسنجی های سنجیده و علمی در محلات مختلف شهر به شهروندان فرهیخته خدمات ارائه خواهیم نمود.

وی در ادامه افزود : طرح های سرمایه گذاری در شورای اسلامی شاهین شهر به تصویب رسیده است و موضوع سرمایه گذاری و حمایت از بخش خصوصی از مهمترین اولویت های کاری شورای اسلامی و شهرداری شاهین شهر می باشد که از سرمایه گذاران مطرح کشور برای مشارکت در احداث پروژه های مورد نیاز شهر و شهروندان استقبال ویژه می نماییم.

مختاری گفت : اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به عنوان نمایندگان قانونی شهروندان در شورای اسلامی خدمت می نمایند و به زودی کلیه مصوبات دوره پنجم شورای اسلامی شاهین شهر به اطلاع عموم شهروندان فهیم خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با تأکید بر لزوم اتمام پروژه های ناتمام در شهر گفت: حدود سی پروژه در شهر با اعتباری بالغ بر چهارصد میلیارد ریال درحال انجام و پیگیری می باشد و امیدواریم تا پایان سال جاری عملیات اجرایی حدود بیست و پنج پروژه کوچک و بزرگ در شاهین شهر کلنگ زنی شود.

مختاری خاطر نشان نمود: شهرداری شاهین شهر و شورای اسلامی شاهین شهر علی رغم مشکلات مالی خود، برای رفاه و آسودگی شهروندان عزیز همواره خارج از وظایف ذاتی در شهر خدمات رسانی انجام می دهد که این مهم مایه مباهات ماست.

گفتنی است در این نشست خبری اصحاب رسانه هریک به ارائه انتقادات ، پیشنهادها و سؤالات خود پرداختند. 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...