ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

خوش خلقی و تلاش جهادی کارکنان شهرداری امیدواری و دلگری بیشتر شهروندان را به دنبال دارد

باید با خوش خلقی و تلاش جهادی شهروندان عزیز شاهین شهر را بیش از پیش به شهر و شهرداری دلگرم و امیدوار نماییم

آیین تودیع مدیرعامل سابق سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر و معارفه سرپرست جدید این سازمان با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان ، مدیران عامل سازمان های و مدیران شهرداری شاهین شهر و جمعی از کارکنان و کارگران خدوم سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری، در سالن اجتماعات بهار نگارستان شهرداری برگزار گردید.

عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر در این آیین ضمن خوش آمدگویی به همه حاضران در مراسم گفت: همه ما اعم از شهردار، معاون، مدیر، کارمند و کارگر وظیفه داریم در شهرداری شاهین شهر با خوش خلقی و کار و تلاش جهادی شهروندان شاهین شهری را بیش از پیش به شهر خود و شهرداری دلگرم و امیدوار نماییم.

وی در ادامه گفت : داشتن اخلاق اسلامی باعث شادابی ، انگیزه و جاذبه طرف مقابل می گردد و همه کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته دست به دست یکدیگر و همدل و همراه هم برای آباد نمودن شهری توسعه یافته از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

بهمنی از جناب فدایی مدیر عامل سابق سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر که زحمات زیاد و اثرگذاری را در این عرصه متحمل گردیده اند تشکر و قدردانی نمود و سمت جدید وی به عنوان شهردار جدید دولت آباد برخوار را تبریک گفت .

شهردار شاهین شهر همچنین از زحمات مستمر و شبانه روزی کارکنان و کارگران خدوم در سطح شهر به ویژه در عرصه حفظ و گسترش فضای سبز که نقش مهمی را در زیبایی و طراوت شهر دارند، تشکر و قدردانی نمود.

بهمنی با تبریک به جناب شهریاری سرپرست جدید سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر، از وی خواست ضمن همکاری و همدلی با همه نیروهای زیر مجموعه، درعرصه مهم نگهداری و گسترش فضای سبز شاهین شهر از متخصصان خبره و تجربی استفاده نموده تا  شهری زیبا و شاداب به دور از آلودگی داشته باشیم.

شهردار شاهین شهر در بخشی از سخنان خود با اشاره به وضعیت مالی نامطلوب در شهرداری ها و شهرداری شاهین شهر گفت: کلیه کارکنان شهرداری باید ضمن همکاری و همفکری یکدیگر ، با جدیت تمام در انجام وظایف خود تلاش و کوشش نموده تا شهرداری بتواند از این بحران با سربلندی بیرون آید.

بهمنی از همیدلی و مساعدت های اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در رفع کاستی ها و پیشبرد توسعه و آبادانی شهر کمال تشکر و قدردانی نمود و خاطر نشان کرد با همکاری و همفکری یکدیگر بتوانیم شاهین شهری آباد ، سربلند و نمونه در سطح استان، کشور و حتی در منطقه آسیا داشته باشیم.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این آیین گفت: امیدواریم سازمان پارک ها و فضای سبز شاهین شهر با کارشناسان، کارکنان و کارگران متخصص و متعهدی که در خود دارد، بتواند بیش از پیش در بهینه نمودن فضای سبز شهرمان پیروز و سربلند بیرون آید زیرا برای به دست آمدن فضای سبز فعلی در شهر سالیان متمادی زحمات زیادی کشیده شده است.

وی در ادامه با تشکر و قدردانی از جناب فدایی مدیر عامل سابق سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر گفت: ورود پساب به عرصه فضای سبز شاهین شهر مرهون تلاش ها و ممارست عزیزانی همچون جناب فدایی است پس انتظار می رود در حفظ و نگهداری آن از هیچ کوششی فروگذار نبوده و بتوانیم در این راستا اقدامی نماییم تا فضای سبز شاهین شهر در خور نام زیبای آن باشد.

مختاری ضمن تبریک به جناب شهریاری سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر گفت: از اینکه از نیروهای توانمند و بومی شهرداری شاهین شهر برای پست های کلیدی شهرداری استفاده می گردد خوشحالیم و امیدواریم همه با تلاش و همت یکدیدگر، یک شهرداری نمونه و نیز شهری آباد و توسعه یافته داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در بخشی از سخنان خود گفت:  همه اعضای شورای اسلامی در تمامی تصمیم گیری ها در خصوص مسائل و مشکلات شهر و امور کارکنان و کارگران شهرداری با وحدت رویه ، یکپارچگی و انسجام کامل عمل می نمایند.

مختاری با توجه به شرایط و وضعیت نامناسب مالی در همه شهرداری ها و نیز شهرداری شاهین شهر گفت: با توجه به اینکه شهرداری یک مؤسسه عمومی بوده و درآمدها و بودجه خود را باید خودش تأمین نماید از همه کارکنان شهرداری انتظار داریم با همفکری و همکاری یکدیگر زمینه جذب درآمد در شهرداری را فراهم نموده تا بتوانیم از این وضعیت کنونی با سربلندی بیرون آییم.

حمیدرضا فدایی مدیرعامل سابق سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز در این آیین ضمن تشکر از حضور همه حاضران در مراسم گفت : فضای سبز در هر شهری یکی از مهمترین عناصر تشکیل دهنده شهریت آن بوده و خوشبختانه فضای سبز در شاهین شهر که شهره عام و خاص نیز گردیده، در طی سالیان متمادی که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده ، به دست آمده است.

وی در ادامه افزود: شاهین شهر به لحاظ اینکه در اقلیم خشک و بیابانی قرار گرفته باید فضای سبز آن نیز متناسب با این اقلیم رشد و نگهداری گردد و خوشبختانه ورود پساب به این عرصه راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات بوده است.

فدایی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت به سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر از تلاش ها و کوشش های کارشناسان ، کارکنان و کارگران دلسوز و خدوم این سازمان تشکر و قدردانی نمود. 

سهیل اکبر شهریاری سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز در این آیین گفت: از شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر که به این جانب اعتماد و عنایت داشته و این کار خطیر را به بنده محول نموده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم با استفاده از رهنمودهای همه عزیزان در پیشرفت و تعالی شاهین شهر ساعی و کوشا باشم.

وی در ادامه افزود: با کوشش ها و تلاش های همه کارکنان و کارگران سازمان پارک ها و فضای سبز بار دیگر شاهین شهر را به عنوان شهر نمونه خدمات سبز در کشور معرفی نماییم.

شایان ذکر است در این آیین با حکم عیسی بهمنی شهردار شاهین شهر ، سهیل اکبر شهریاری به عنوان سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر معرفی و از زحمات حمیدرضا فدایی مدیر عامل سابق این سازمان تشکر و قدردانی گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1462460538 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...