ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

افتتاح و بهره برداری از حدود دویست پروژه بزرگ و کوچک شهرداری شاهین شهر

حسین امیری شهردار شاهین شهر در دیدار با اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شاهین شهر در صحن علنی شورای گفت: خوشبختانه با تلاش و ممارست شبانه روزی مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر توانسته ایم در مدت 26 ماه گذشته شاهد افتتاح و بهره برداری از حدود دویست پروژه بزرگ و کوچک در شهر باشیم و آنان را تقدیم شهروندان عزیز شاهین شهر نماییم.

وی در ادامه افزود: در مدت ذکر شده بیش از یازده برنامه شاهد بهره برداری از پروژه های شهری با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان بوده ایم که این مهم نشان از تلاش، همکاری و همفکری شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده و جا دارد این موفقیت و سربلندی را به همه شهروندان دلسوز شاهین شهر تبریک عرض نماییم. 

امیری اظهار داشت: علی رغم موانع و مشکلات نقدینگی در شهرداری شاهین شهر ولی خوشبختانه با همدلی،صفا و صمیمیت بین شهرداری و شورای اسلامی شهر توانستیم در مدت ذکر شده اعتباری بالغ بر 3600 میلیارد ریال را برای تأمین پروژه های شهری جذب نماییم.

شهردار شاهین شهر خاطر نشان نمود: اگر همدلی ،همزبانی و همکاری صادقانه بین شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر نبود امروز شاهد این همه افتخارات و خدمات به شهروندان فهیم شهر نبودیم و در اینجا برخود وظیفه میدانم از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تشکر و قدردانی فراوان نمایم.

وی با بیان اینکه مسؤولیت های محول شده به افراد امانت بوده و نباید دلبستگی به آنان داشت از همه معاونان، مدیران، مدیران عامل سازمان های تابعه، کارکنان و کارگران خدوم شهرداری که از وقت،آرامش و آسایش خود و خانواده گذشتند تا بتوانند اثر مثبتی در شهر به جای گذارند و بنحو احسن با تعهد و مسؤولیت پذیری ، وظایف محوله خود را در راستای خدمت رسانی به شهروندان انجام دهند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

امیری شهردار شاهین شهر بار دیگر از حمایتها و پشتیبانی های منطقی و دلسوزانه اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهرکه نقش بی بدیلی در خلق و به ثمر نشستن پروژه های عمرانی، فرهنگی، رفاهی، ورزشی و خدماتی شاهین شهرداشته اند تشکر ویژه نمود.

اسماعیل فرهادی عضو شورای اسلامی دوره چهارم و منتخب دوره پنجم و رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این جلسه گفت: از شهردار زحمتکش و ساعی شاهین شهر حسین امیری که با وحدت و هماهنگی توانست در مدت 26 ماه شهرداری و به تبع آن شهر را به خوبی اداره نماید تشکر می نمایم.

وی در ادامه از معاونان،مدیران،مدیران عامل سازمان های تابعه،کارکنان صدیق و کارگران خدوم شهرداری شاهین شهر که توانسته اند با همکاری یکدیگر جوابگوی مطالبات شهروندان باشند تشکر و قدردانی نمود.

فرهادی گفت : اگر تلاش ها و اقدامات شهرداری و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نبود این سرافرازی ها و سربلندیها برای شهرداری و شهر میسر نمی گردید و نباید تلاش ها و زحمات اعضای شوراهای اسلامی دوره های مختلف و نیز عملکرد کارکنان و کارگران شهرداری شاهین شهر نادیده گرفته شود زیرا آنان با کار و تلاش دینشان را به مردم اداء نموده و این مهم حاصل خرد جمعی تک تک اعضای شورای اسلامی شهر و عزیزان در شهرداری بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم که با همدلی و همزبانی کارها و اقدامات شهری را به نیکی به پیش برده اند، تشکر و قدردانی نمود و ضمن تبریک به اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شاهین شهر برای آنان آرزوی توفیق و خدمت رسانی به شهروندان را از خداوند مسئلت نمود.

حجت الاسلام روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر در صحن شورا گفت: بنده به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهر و شهروندان عزیز شاهین شهر، از مدیریت اجرایی و شهردار شاهین شهر جناب آقای حسین امیری که ایشان یکی از مدیران پرتلاش، ساعی، کوشا و زحمت کش شهر بوده و وقت خود را وقف شهروندان و مردم خوب شاهین شهر نموده و تمام تلاش خویش را در راستای خدمت رسانی به شهروندان فهیم مصروف داشته است کمال تشکر را دارم.

وی همچنین در ادامه از معاونان،مدیران،کارکنان و کارگران خدوم شهرداری شاهین شهر که نقش مهم و        اثرگذاری را در خدمت رسانی به شهروندان داشته اند و به صورت شبانه روز در خدمت مردم و پاسخگوی مطالبات آنان بوده اند تشکر و قدردانی نمود.

بیدرام از تعامل و همدلی بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری که با صحه صدر در راستای خدمت رسانی به مسائل و مشکلات شهر و شهروندان تلاش و کوشش نموده اند تشکر و سپاسگزاری نمود.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر خاطر نشان نمود: سعی و تلاش شورای اسلامی دوره چهارم شهر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و ایجاد بستری برای توسعه و آبادانی شهربوده که امیدوارم در این راستا توانسته باشیم دین و تکلیف خود را به مردم خوب شاهین شهر اداء نموده باشیم.

بیدرام در پایان موفقیت و راهیابی اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شاهین شهر را به ایشان و شهروندان تبریک عرض نمود و سربلندی و پیروزی آنان را در خدمت رسانی به شهروندان خلاق شاهین شهر و نیز پیشبرد اهداف عالیه شهر را از خداوند متعال مسئلت نمود.

گفتنی است در این جلسه اعضای شورای اسلامی شاهین شهر هریک به بیان دیدگاه های خود در راستای خدمت رسانی به شهروندان و نقش اثرگذار شهرداری شاهین شهر در ثمر نشستن پروژه های شهری پرداختند.

در پایان جلسه به رسم یادبود ،از طرف شهرداری شاهین شهر لوح سپاس به اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شاهین شهر تقدیم گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1462460538 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...