ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج ایثار سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه

در دهه کرامت ، در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه ، معاون سیاسی – اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه و جمعی از مدیران شهرداری و کارکنان سازمان اتوبوسرانی پایگاه مقاومت بسیج « ایثار » سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه افتتاح گردید.

رضا رضایی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه گفت: این سازمان با 250 نیرو  و 127 دستگاه اتوبوس در قالب 15 خط درون و برون شهری فعالیت می نماید.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های راهبردی سازمان گفت: دو برنامه 5 ساله در سازمان اتوبوسرانی تدوین گردیده که خوشبختانه 70 درصد آنها اجرایی شده است.

رضایی تصریح نمود: علیرغم اینکه 61 درصد از ناوگان اتوبوسرانی شاهین شهر عمر بالای 10 سال را دارند ولی با ایثار و گذشت کارکنان و رانندگان خدوم که در تمام بخش ها تلاش وافری داشته اند سرویس دهی مطلوبی برای شهروندان ارائه شده است . 

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه خاطر نشان کرد: همه دستاوردهای سازمان مرهون تلاش مجموعه سازمان اتوبوسرانی، حمایت های همه جانبه هیئت مدیره و شورای سازمان به ویژه شهردار ساعی و پرتلاش شاهین شهر و شورای اسلامی شهر بوده است که خوشبختانه سازمان به همه اهداف تعیین شده دست یافته است . 

وی با تشکر از پیگیری های ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه برای راه اندازی این پایگاه گفت: با توجه به پتانسیل های مطلوبی که در سازمان وجود دارد افتتاح پایگاه بسیج منشاً خیر خواهد بود.

 محمود مسلم زاده معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این مراسم گفت: سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه یکی از سازمان های مهم در استان اصفهان در زمینه حمل و نقل است.

وی خاطر نشان نمود: سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه در زمینه فناوری ها و خلاقیت بسیار موفق بوده و ایجاد پایگاه مقاومت بسیج در این سازمان برکات زیادی را به همراه خواهد داشت.

سرهنگ سید احمد قریشی فرمانده سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این آیین ضمن تأکید بر اجرایی شدن سخنان مقام معظم رهبری در خصوص فلسفه تشکیل شجره بسیج گفت: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه خدمتگزاران شهرستان بسیجی هستند و به عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی نظام اسلامی  برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن به‌ شمار می‌روند.

وی اظهار داشت: با روحیه جهادی و بسیجی که در مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی و کارکنان وجود دارد برنامه های پایگاه مقاومت بسیج این سازمان نیز برای اهداف متعالی بسیج گام های ارزنده ای خواهد برداشت.

گفتنی است در این مراسم در حکمی آقای جواد نجفی به عنوان مسؤول پایگاه مقاومت بسیج « ایثار » سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر منصوب گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...