ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

نخستین جلسه ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در شهرداری برگزار گردید

حسین امیری شهردار شاهین شهر در جلسه ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر  گفت : هشتم اردیبهشت ماه تبلیغات ریاست جمهوری و بیست و یکم اردیبهشت سال جاری تبلیغات شوراهای اسلامی شروع می گردد و حضور و مشارکت بالای مردم در پای صندوق های رأی، ضمن تضمین سلامت انتخابات، نشاط و طراوت این حرکت ملی را نیز افزایش داده و در همین راستا کارکنان و کارگران شهرداری شاهین شهر باید زمینه را برای انتخاباتی صحیح ، سالم و بانشاط در بین شهروندان فراهم آورند.                                                                                            

وی در ادامه افزود : در زمان انتخابات استفاده از امکانات و تجهیزات شهرداری ممنوع است  و کارکنان و کارگران شهرداری شاهین شهر نیز در زمان تبلیغات کاندیداها حق تبلیغات فرد یا افراد در وقت اداری را نداشته و در صورت مشاهده با فرد برخورد قانونی می شود.

امیری با اشاره به تهیه سه هزار کارتن پلاست در ابعاد مشخص شده برای تبلیغات انتخابات در سطح شاهین شهر گفت: کاندیداهای عزیز با توجیه مسؤولان ستاد تبلیغات سعی نموده با استفاده از کارتن پلاست هایی که شهرداری در سطح شهر تعبیه نموده، تبلیغ نموده و از وارد ساختن خسارت به اشجار و مبلمان شهر خودداری نمایند.

شهردار شاهین شهر گفت : انتخابات نماد مردم سالاری و اعمال نظر مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد و حضور حماسه آفرین آحاد جامعه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی بر عزت و نفوذ جهانی و ثبات و توسعه ملی کشورمان می افزاید و عوامل شهرداری شاهین شهر برای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه در شاهین شهر آمادگی کامل دارند و از مسؤولان ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرداری خواست تا زمان انتخابات جلسات را به صورت ویژه برگزار و در زمان انتخابات با دقت و حساسیت خاص امور انتخاباتی را انجام نمایند. 

همچنین در این جلسه اعضای ستاد هریک به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

شایان ذکر است در این جلسه حمید عشقی معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری شاهین شهر از سوی شهردار ، به عنوان رئیس ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرداری منصوب گردید. 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

92206340 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"396","type":"x","order":"1","pct":39.13,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"126","type":"x","order":"2","pct":12.45,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"490","type":"x","order":"3","pct":48.42,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...