ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

اولویت اصلی شهرداری رفع نیازمندی های شهری در شاهین شهر است

حسین امیری شهردار شاهین شهر در جلسه شورای مدیران شهرداری ضمن تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب گفت: شهرداری شاهین شهر همواره خدمت به شهروندان و رفع نیازمندی های شهر را در سرلوحه وظایف خود قرار داده است.

وی در ادامه  با اشاره به اجرایی شدن 150 پروژه عمرانی در شهرداری در بیست ماه گذشته گفت: اکثر پروژه ها با حضور معاون رئیس جمهور، وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار اصفهان در مراحل متعدد به بهره برداری رسیده و تعدادی به زودی به بهره برداری خواهد رسید و علی رغم مشکلات و موانع مالی در شهرداری خوشبختانه پروژه های عمرانی یکی پس از دیگری به سرانجام رسیده و تا اتمام دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر پروژه نیمه تمام و نیز دیونی باقی نخواهد ماند.

شهردار شاهین شهر با بیان اهمیت شعار نامگذاری شده سال توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی تولید – اشتغال گفت: شهرداری از ابتدای سال 1395 مبحث اقتصاد مقاومتی را سرلوحه اقدامات و فعالیت های خود قرار داده و اقدامات مطلوبی در این زمینه صورت گرفته و امسال نیز این مهم با جدیت در شهرداری و سازمان های تابعه دنبال خواهد نمود.

وی ادامه داد : اقتصاد مقاومتی به معنای ریاضت اقتصادی نیست بلکه به معنای استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود در شهر و کشور است و خوشبختانه ظرفیت های مناسبی در حوزه های مختلف شهرداری وجود دارد که باید این ظرفیت ها تعریف و در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی اجرا گردد.

امیری در ادامه خاطر نشان نمود: علی رغم اینکه شهرداری متولی بحث اشتغال نیست ولی با احداث پروژه های سرمایه گذاری با بخش خصوصی زمینه اشتغال بسیاری از جوانان شاهین شهری فراهم گردیده است.

شهردار شاهین شهر در خصوص تکریم ارباب رجوع از تمامی کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته خواست رضایتمندی ارباب رجوع را در اولویت وظایف خود قرار دهند تا        مراجعه کنندگان به شهرداری و سازمان های وابسته با رضایتمندی کامل شهرداری را ترک نمایند و از تمامی معاونان و مدیران شهرداری خواست با توجه به لزوم حمایت از تولیدات داخل ، خرید کالاهای ایرانی را در اقدامات خود لحاظ نمایند.

امیری گفت : قانون فصل الخطاب کارها و اقدامات شهرداری بوده و کار خلاف قانون از هیچ کارمند و کارگری پذیرفته نیست و در این راستا هیچ گونه ناهماهنگی در شهرداری و سازمان های وابسته نباید وجود داشته باشد .

وی تصریح نمود:با توجه به اینکه ظرفیت ایجاد پروژه های تجاری در شاهین شهر تقریباً اشباع شده ، از حوزه های متولی امر خواست به سمت پروژه های با کاربرد خدمات عمومی برای رفاه حال شهروندان به پیش روند.

امیری از حمایت ها و پشتیبانی ها و مصوبات شورای اسلامی شاهین شهر و نیز از حوزه های مختلف شهرداری که در احداث پروژه های عمرانی نقش فعال داشته اند قدردانی و تشکر نمود.

شهردار شاهین شهر در بخشی از سخنان خود با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: همه کارکنان شهرداری باید تلاش نمایند تا شهروندان حضور گسترده در پای صندوق های رأی داشته باشند .

وی تصریح نمود: شهرداری و سازمان های وابسته حق هیچگونه تبلیغی له یا علیه کاندیداها را ندارند و  به هیچ وجه نباید اجازه دهیم اموال و امکانات شهرداری در اختیار فرد یا افرادی در انتخابات قرار گیرد و ستاد ساماندهی تبلیغات انتخابات شهری باید هرچه سریعتر فعال گردد و هدف اصلی ما در انتخابات تشویق شهروندان به حضور هرچه گسترده تر در انتخابات است.

حمید عشقی معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری شاهین شهر نیز در این جلسه با تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و سال جدید گفت: در یک سال گذشته علی رغم موانع و تنگناهای مالی با عنایات خداوند و همت همه کارکنان شهرداری اقدامات بسیار خوبی در حوزه های مختلف شهرداری خصوصاً در حوزه عمرانی صورت گرفته است.

وی در ادامه با بیان گزارش جامعی از روند بودجه چند سال اخیر تاکنون تصریح نمود: خوشبختانه بودجه سال گذشته شهرداری به طور کامل تحقق پیدا نموده و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...