ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

پیشتازی مدیریت شهری شاهین شهر، در برخی از اقدامات عمرانی در استان

رسول زرگرپور استاندار اصفهان در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر گفت : خداوند را شاکریم که این فرصت را به ما داد که در معیت مسؤولان بزرگوار شاهین شهر، تعداد قابل توجهی از طرح های مهم و اثرگذار شاهین شهر را افتتاح و به مردم فرهیخته شهر هدیه نماییم.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه مجموعه مدیریت شهری اعم از شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر توانسته اند امکانات و خدمات بسیار خوبی را برای شهروندان شهر به ارمغان آورند و مجموعه مدیریت شهری با برنامه ریزی های هدفمند و هوشمندانه در شهر در برخی از اقدامات عمرانی ، از مدیریت شهری اصفهان نیز بالاتر گام برداشته اند و این مهم را باید به مردم و مدیریت شهری شاهین شهر تبریک و تهنیت عرض نمود. 

زرگر پور خاطر نشان نمود: شاهین شهر ایرانی کوچک با مردمانی بزرگ است و به این دلیل باید بهترین امکانات و خدمات را در اختیار داشته باشند و اینک توسعه هوشمند و همراه با خلاقیت برای شهروندان شاهین شهری فراهم گردیده است.

استاندار اصفهان تصریح نمود:  در سه سال و نیم گذشته علی رغم شرایط نامناسب مالی در ادارات و نهادها خصوصاً شهرداری ها ، در استان بالغ بر 12700 پروژه خدماتی، عمرانی، زیربنایی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 105 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است که حدود 55 درصد از پروژه ها با مشارکت بخش خصوصی احداث شده و این مهم حاکی از عزم ملی در احداث پروژه های عمرانی در سطح استان است و استان اصفهان یک استان سرآمد در داخل و خارج از کشور است و این سرآمدی باید با سعی و تلاش مجدانه ادامه یابد.

زرگر پور گفت : شهرداری ها نوعی حکومت محلی و از افتخارات جمهوری اسلامی ایران می باشند و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نیز به عنوان یک نوع مردم سالاری پیشرفته ای که اصل مدیریت محلی را به عهده گرفته اند را قلمداد نمود . 

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به انتخابات سال آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها اشاره  گفت: ما باید دست در دست یکدیگر با وحدت و همبستگی در مسیری قرار بگیریم که انتخابات سال آینده را باشکوه ، پر ابهت، با امنیت و سلامت کامل برگزار نموده تا چشم طمع دشمنان کور شود. 

زرگر پور افزود : شاهین شهر ، شهری مستعد و نمونه در استان است و از تمام مسؤولان شاهین شهر که شبانه روز برای توسعه و آبادانی شهر و  به منظور رفاه و آسایش شهروندان تلاش و همت می نمایند قدردانی و تشکر می نمایم.

حسین امیری شهردار شاهین شهر نیز در این آیین ضمن خیر خوش آمد به حضار و تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و حضرت امام خمینی(ره) گفت: خوشبختانه در دو سال گذشته عزم راسخی در مجموعه مدیریت شهری شاهین شهر ایجاد گردیده و با اتحاد و همدلی پروژه های بسیار ارزشمندی تقدیم شهروندان فهیم شهر گردیده و حاصل این مهم میزبانی شهرداری شاهین شهر از معاون رئیس جمهور ، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار اصفهان در بهره برداری از پروژه های عمرانی و در شش مرحله بوده است.

وی در ادامه افزود: فاز یک مجموعه تفریحی گردشگری شاهین شهر با مساحت 15 هکتار، فرهنگسرای هنر و بوستان مجاور آن در محله خانه کارگر به مساحت 4800 متر مربع ، ایستگاه هوشمند اتوبوس شهید خرازی به مساحت 252 متر مربع ، فرهنگسرای دانش و خلاقیت و بوستان مجاور آن در خیابان شهید بهشتی(مخابرات) به مساحت 1400 متر مربع ، مدرسه شهدای مدافع حرم در محله شهید ردانی پور به مساحت 1600 متر مربع و سکوی بار انداز زباله به مساحت 10000 متر مربع و مجموعاً با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال از جمله پروژه هایی بود که امروز به دست استاندار اصفهان و سایر مسؤولان به بهره برداری رسید و تقدیم شهروندان فهیم شهر گردید. 

امیری گفت : شهرداری شاهین شهر به طور میانگین هر یکصد روز یک آیین افتتاحیه در شهر داشته است و بزرگترین فرهنگسرای شهر به نام فرهنگسرای خانواده و پارکینگ طبقاتی آدینه با ظرفیت حدود 400 خودرو در سه ماه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و از استاندار اصفهان که همواره با رهنمودهای دلسوزانه خود باعث دلگرمی شهرداری می گردند ، سپاسگزاری نمود .

امیری همچنین از تمام کارکنان شهرداری شاهین شهر ، طراحان و پیمانکاران پروژه های عمرانی شهرداری که در زمان مقرر پروژه های مورد نظر را به بهره برداری رساندند ، تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران گفت: به لطف خداوند و همت مسؤولان استان اصفهان خصوصاً استاندار ، معاونان ایشان و حمایت های شایسته در کمیسیون های بالادستی و کارگروه های زیر بنایی از شهرداری شاهین شهر پروژه های فراوان در سطح شهر افتتاح گردیده  است.

وی در ادامه افزود: در دوره چهارم شورای اسلامی شهر با برنامه ریزی های کارشناسی شده علاوه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام دوره قبل ،تمامی پروژه های طراحی و کلنگ زنی شده افتتاح یا در آینده نزدیک و در همین دوره شورا به بهره برداری خواهند رسید. 

بیدرام خاطر نشان نمود: توسعه و آبادانی شاهین شهر در عزم راسخ مدیران شهری و حمایت های مسؤولان ارشد شهر و با تلاش های شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری میسر گردیده که ایشان باعث افتخار ما و شهر هستند.

گفتنی است با حضور استاندار اصفهان، امام جمعه شاهین شهر ،نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری شاهین شهر ، مسؤولان شهر و مردم شاهین شهر، شش پروژه شهری با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال به بهره برداری و تقدیم شهروندان شریف شاهین شهر گردید. 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...