ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

تهیه و تدوین گزارش جامع و کامل از موارد ناایمن و حادثه ساز در شاهین شهر

جلسه بررسی موارد ناایمن در شاهین شهر با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان ،شهرداران نواحی یک و دو شاهین شهر و برخی از معاونان و مدیران عامل شهرداری در شهرداری شاهین شهر برگزار گردید.

حسین امیری شهردار شاهین شهر در این جلسه از شهرداران نواحی یک و دو خواست گزارش جامع و کاملی از موارد ناایمن شاهین شهر شامل اماکن عمومی،پاساژها و... تهیه و تدوین و اخطارهای قانونی برای رفع مشکل به آنان داده شود.

وی در ادامه افزود: حدود سی و پنج رشته قنات از شاهین شهر عبور نموده که هرساله اعتبارات زیادی صرف مقاوم سازی و ایمن سازی آنان گردیده است. 

امیری گفت : با توجه به عبور مسیل از مرکز شهر پاکسازی کامل و نرده گذاری آن انجام شده است و طرح جامع دفع آب های سطحی در سطح شهر تهیه و اولویت بندی و عملیاتی شده است و با توجه لازم الاجرا مقررات ملی ساختمان کلیه موارد ناایمن باید از طریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری به مالکان اخطار داده شود و نقشه کلیه زیرساخت های شاهین شهر شامل آب،برق،تلفن،گاز و فاضلاب در حال تهیه و تدوین است.

امیری تصریح نمود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر با حدود نود نیروی عملیاتی و تجهیزات کامل آمادگی در برابر هرگونه حوادث غیرمترقبه را دارد.

منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه شهرداری شاهین شهر اقدامات مؤثری در خصوص ارائه خدمات مناسب و باکیفیت به شهروندان شریف شاهین شهر انجام داده است شاهین شهر به عنوان معین اصفهان در حوادث غیرمترقبه است و در همین راستا شانزدهم اسفند ماه سال جاری مانور حوادث غیر مترقبه با محوریت شاهین شهر اجراء خواهد شد.

شیشه فروش تصریح نمود: از آنجایی که وقوع حوادث اخیر در کشور از قبیل حوادث تخریب ساختمان پلاسکو و گرد و غبار شدید در خوزستان باعث مسائل و مشکلات زیادی گردیده لازم است مسؤولان امر به فکر موارد ناایمن بوده تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری گردد و از مسؤولان شهرداری شاهین شهر خواست با توجه به ابلاغ استانداری مبتنی بر اخطار به اماکن عمومی ناایمن در شهر و نظارت بر رفع عیب آنان، هر چه سریعتر نسبت به این امر مهم اقدام نمایند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت : ابلاغ تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرها توسط وزیر کشور در سال 1394 صادر شده است و خوشبختانه شهرداری شاهین شهر اقدام به تشکیل ستاد بحران نموده و شرح وظایف به کمیته های ستاد ابلاغ گردیده است.

در این جلسه اعضای حاضر به بیان گزارش ها و ارائه پیشنهادهای خود پرداختند.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1316385747 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"387","type":"x","order":"1","pct":39.53,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"121","type":"x","order":"2","pct":12.36,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"471","type":"x","order":"3","pct":48.11,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...