ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

نمونه بودن شاهین شهر در زمینه سرمایه گذاری در استان اصفهان

در هفته نکوداشت شاهین شهر همایش فرصت های سرمایه گذاری با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر،برخی از معاونان و مدیران شهرداری و جمعی از سرمایه گذاران مطرح در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.

داود ندیم دبیر کمیسیون سرمایه گذاری کلان شهرهای کشور نیز در این همایش ضمن ارائه مطالبی در زمینه فرصت های سرمایه گذاری گفت: تشکیل هیئت عالی سرمایه گذاری راهکاری مناسب برای تحقق جلب سرمایه گذاری داخلی برای انجام پروژه های عمرانی شهرداری بوده و تغییر نگرش و ایجاد آمادگی، شناسایی و مطالعه فرصت های سرمایه گذاری، آموزش برای اجرایی شدن جذب مشارکت های مردمی و تدوین شیوه نامه سرمایه گذاری می تواند از عوامل مهم در تحقق این امر باشد.
محمد علی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در این همایش گفت: شهرداری شاهین شهر با اقدامات و دستاوردهای اساسی  در زمینه سرمایه گذاری توانسته شاهین شهر را در استان اصفهان نمونه و ممتاز مطرح نماید.
وی در ادامه افزود: انعقاد 3500 میلیارد ریال قرارداد سرمایه گذاری با سرمایه گذاران و اجرایی شدن پروژه های سرمایه گذاری می تواند شاهین شهر را به عنوان الگو در سطح استان و کشور مطرح نماید.
طرفه خاطر نشان نمود: خوشبختانه در استان اصفهان با داشتن زیرساخت های اساسی و منابع قابل توجه موقعیت های بسیار خوبی در زمینه سرمایه گذاری وجود دارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تصریح نمود: رویکرد ما در دولت یازدهم در سطح استان جذب      سرمایه گذار بوده و خوشبختانه اقدامات خوبی نیز در این زمینه صورت گرفته ولی تا نقطه ایده آل فاصله داریم.
طرفه اظهار داشت: ما مسؤولان وظیفه داریم همه امکانات موجود را برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران عزیز در بخش های مختلف را فراهم نماییم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار داشت: توسعه سرمایه گذاری در شهرها امروزه به یک نیاز ملزم بدل شده است؛ بنابراین باید شهرداری ها برای توسعه خدمات عمرانی و تحقق پروژه های عمرانی خود در راستای جلب مشارکت های مردمی و جذب سرمایه گذاران داخلی تلاش نمایند.
حسین امیری شهردار شاهین شهر نیز در این همایش در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت : شاهین شهر با دارا بودن ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف سرمایه گذاری توانسته سرمایه گذاران مطرحی را جذب نماید و در بیست ماه گذشته 12000 میلیارد ریال انواع سرمایه گذاری در شاهین شهر طراحی گردیده که خوشبختانه تاکنون 3500 میلیارد ریال قرارداد سرمایه گذاری به اجراء درآمده و برخی از پروژه ها اجرایی گردیده و بقیه در حال اجراست.
وی ادامه داد : این حجم سرمایه گذاری در تاریخ شاهین شهر بی سابقه بوده است و امیدواریم با توجه ظرفیت های سرمایه گذاری در شاهین شهر بتوانیم جایگاه مناسبی را در سطح استان و کشور فراهم نماییم.

شهردار شاهین شهر  گفت: یکی از راه های ایجاد سرعت در توسعه اقتصادی و آبادانی و ایجاد اشتغال، جذب سرمایه و سرمایه گذاری برشمرد و جذب سرمایه گذاران را موجب اصلاح نظام مدیریتی و تبادل تجربیات اقتصادی و انتقال دانش نوین و تکنولوژی جدید در یک شهر دانست.     
  امیری تصریح نمود : سرمایه گذاری یک ضرورت جدی برای جامعه شهری است و سرمایه گذاری کلان در پروژه های بزرگ عمرانی،جامعه و به دنبال آن استان و شهر را در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار می دهند.                                                                                              
  وی در پایان ضمن قدردانی از مساعدت های شورای اسلامی شاهین شهر  برای سرمایه گذاری در شهر گفت: با توجه به ظرفیت های مناسب و تأثیر گذار در شاهین شهر،از سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه های مختلف شهری حمایت کامل را خواهیم داشت.
شهریار علوی معاون شهرسازی شهرداری شاهین شهر و دبیر همایش فرصت های سرمایه گذاری در این همایش ضمن ارائه گزارش ظرفیت های موجود سرمایه گذاری در شاهین شهر گفت: الگوسازی اقتصاد مقاومتی در مدیریت شهری، فرهنگ اقتصاد شهر و اقتصاد زیرساخت های شهری، تجربیات جهانی و شهرهای ایران در حوزه سرمایه گذاری و اقتصاد شهر از جمله محورهای این همایش یک روزه است.

پیمان شکرزاده عضو شورای اسلامی شاهین شهر به نمایندگی از سوی اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ضمن خوشامدگویی به سرمایه گذاران شرکت کننده در این همایش از سراسر کشور عنوان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و مشاهده چشم اندازهای ترسیم شده از سوی دولت و با در نظر گرفتن این واقعیت که شرایط و نگاه اقتصادی در دنیای امروز دستخوش تغییرات متعددی شده است، شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر جذب سرمایه های لازم برای ارائه خدمات رفاهی، تفریحی، تجاری و عمرانی به شهروندان را از طریق مشارکت بخش خصوصی در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: پروژه های قابل اجرا در شاهین شهر شناسایی و پس از صدها ساعت کار کارشناسی و بررسی تمام جوانب در خصوص نحوه مشارکت و میزان سوددهی هر پروژه با دقت محاسبه شده است و استفاده از ظرفیت های شهر جذب و سرمایه گذاران را یک جهاد اقتصادی دانست و شاهین شهر توان و زیرساخت های لازم برای رشد و پیشرفت سریع و همه جانبه را داراست و این فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران است تا در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه ها و برنامه های خود را اجرایی نمایند.
شکرزاده ارتقای جایگاه شاهین شهر در سطح ملی و فراملی برای دستیابی به هویت مستقل از اصفهان و توسعه مستمر و متناسب امکانات شهری همزمان با توسعه فیزیکی و افزایش جمعیت و ارتقای فرهنگ شهروندی همراه با ایجاد همدلی و همبستگی میان شهروندان را از مهم ترین اهداف پیش روی شهر اعلام کرد.

گفتنی در همایش یک روزه فرصته ای سرمایه گذاری در شاهین شهر کارشناسان و سرمایه گذاران به بیان نقطه نظرات پرداختند.
همچنین در پایان همایش از سرمایه گذارانی که در شاهین شهر سرمایه گذاری نموده اند قدردانی به عمل آمد.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...