ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

همایش تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران گرانقدر در شاهین شهر

در هفته نکوداشت شاهین شهر همایش تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران گرانقدر با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و مسؤول بعثه مقام معظم رهبری ، امام جمعه شاهین شهر، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، برخی معاونان شهرداری شاهین شهر، ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهین شهر و میمه و خانواده های معزز و معظم شهدا و ایثارگران گرانقدر شاهین شهر در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و مسؤول بعثه مقام معظم رهبری به عنوان میهمان ویژه همایش تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

وی گفت : کسب هر موفقيت و پيشرفت مدیون خون پاک شهيدی است که بر زمين ریخته شده و صبر و استقامت خانواده شهدای ملت ایران در راه این پيروزی ها در دنيا بی نظير است.

قاضی عسکر تصریح نمود: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

نماینده مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت و مسؤول بعثه مقام معظم رهبری خاطر نشان نمود: جانفشانی ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس، به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب اسلامی ثبت گردیده است.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ملکیان امام جمعه شاهین شهر در این همایش گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظيفه همه مردم بوده زیرا آنان به عنوان الگو در جامعه اسلامی محسوب می گردند.

وی در ادامه افزود: امنيت و آرامش حاکم در جامعه مرهون خون شهدای عزیز ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است.

ملکیان خاطر نشان نمود: فرهنگ ایثار و مقاومت باید نسل به نسل منتقل شود و جاودانه بماند.

حسین امیری شهردار شاهین شهر نیز در این همایش در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: پيروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهدای عزیز است بنابراین تکریم خانواده شهدا مهمترین وظيفه برای همه مردم است.

وی در ادامه  گفت : خانواده های معظم شهدا و جانبازان را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه می باشند و خدمت به آنان توفیق الهی است.

امیری فزود : شهدا با ایثار جان خود از این انقلاب پاسداری کردند و رسالت ما پاسداری از ارزش های شهدا بوده که امروز مورد هجوم دشمن قرار گرفته است.

شهردار شاهین شهر تصریح نمود: شهيدان با نثار جان خود و ایثارگران با شجاعت خود ، آزادی و اقتدار و عزت را برای ما به ارمغان آوردند.

امیری تأکید کرد: خون شهدای نظام است که درخت انقلاب را پر ثمر کرده و حفظ خون شهدا وظيفه همگان است.

وی اظهار داشت:  آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود. 

حجت الاسلام روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در همایش تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران گفت: یکی از ظرفیتها و پتانسیل های مهم و اساسی شاهین شهر وجود خانواده های معظم شهداء و ایثارگران عزیز است که  مایه خیر و برکت شهرمان هستند.

وی در ادامه گفت : حدود دویست خانواده معزز شهید و حدود دو هزار جانباز و آزاده سرافراز در شاهین شهر سکونت دارند و شاهین شهر علاوه بر القابی همانندشهر زیبا و مدرن، دانش و خلاقیت و بسیاری از معیارهای یک شهر ایده آل، نام ایثار و شهادت نیز بر تارک آن می درخشد.

بیدرام خطاب به مسؤولین و عموم شهروندان گفت: تجلیل واقعی به خانواده معزز و معظم شهدا و ایثارگران جان برکف ، خدمت رسانی خالصانه به آنهاست. 

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر  افزود : باید واقف به تلاش شهدا و عامل به آرمان ها و ارزش های هشت سال دفاع مقدس باشيم و باید این آرمان ها و ارزش ها را به نسل حال و آینده که دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند بسپاریم.

 

در پایان همایش و پس از نوحه سرایی مهدی منصوری از خانواده معظم شهدا وایثارگران تجلیل به عمل آمد.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...