ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

وظیفه شهرداری شاهین شهر خدمات رسانی به تمام نقاط شهر است

در هفته نکوداشت شاهین شهر جشن بزرگ خانوادگی و دوقلوهای شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و جمع کثیری از شهروندان شاهین شهری در ورزشگاه تختی شاهین شهر برگزار گردید. 

حسین امیری شهردار شاهین شهر در این مراسم گفت: وظیفه شهرداری شاهین شهر خدمات رسانی به تمام نقاط شهر است و باید همه شهروندان از خدمات یکسان در سطح شهر برخوردار باشند.

وی در ادامه گفت: مسیر شهرداری خدمت به مردم و توسعه روز افزون شهر است و همه ما باید تلاش نماییم برنامه ها و اهداف پیش بینی شده شهرداری را به پیش برده و برای رفع نیازهای مردم و کاهش آسیب ها، موانع و مشکلات شهری تلاش نماییم.

امیری با اشاره به مردمی بودن برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر افزود : مهمترین ویژگی برنامه های هفته شاهین شهر حضور و مشارکت گسترده شهروندان در برگزاری ویژه برنامه ها برای پربارتر شدن و کمک رسیدن به اهداف اصلی شهرداری خواهد بود                     

شهردار خاطر نشان نمود: یکی از اهداف برگزاری هفته نکوداشت شاهین شهر معرفی شهر به تمام نقاط کشور است و در این هفته باید تمامی ظرفیت ها،توانمندی ها و ویژگی هایی از جمله دانش محور و خلاق بودن، پویایی، نظم پذیری ، چند قومیتی و ... لحاظ گردد.

امیری تأکید نمود: شهرداری با همراهی و مساعدت های شورای اسلامی شهر سعی و تلاش برای اتمام پروژه های شهرداری شاهین شهر را داشته تا بتوانند تا پایان سال جاری آنها را تقدیم شهروندان گرانقدر شاهین شهر نمایند.

حجت الاسلام روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن تشکر از دست اندرکاران برپایی جشن گفت: هفته نکوداشت شاهین شهر در راستای ارتقای فرهنگ شهر برنامه ریزی شده است و امیدواریم با برگزاری چنین برنامه هایی شهروندان را از جایگاه واقعی خود و ظرفیت های موجود در شهر مطلع نماییم.                                                                                                  

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ادامه داد: با توجه به ظرفیت های موجود در شهر عنوان شهر دانش و خلاقیت برای شاهین شهر انتخاب گردید                                                                                                               

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهرومیمه نیز در این مراسم گفت: باید فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص جوانان بها دادن و اجازه ورود آنان به فعالیت های مختلف جامعه به آنان را سرلوحه و فصل الخطاب کارهایمان قرار بدهیم

وی در ادامه افزود: یکی از وظایف شورای اسلامی شاهین شهر علاوه بر نظارت بر عملکرد شهرداری سیاست گذاری های کلان در شهر بوده تا شهروندان بتوانند زندگی آرامی را در کنار یکدیگر داشته باشند.

گفتنی است در جشن بزرگ خانوادگی و دوقلوها جمع کثیری از خانواده ها حضور داشته و برنامه های شاد و مفرحی برای آنان اجراء گردید.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...