ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

مسؤولان ارشد شاهین شهر با پیشوای ارامنه شاهین شهر دیدار نمودند

امام جمعه شاهین شهر، شهردار، معاون فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و برخی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر با پیشوای ارامنه شاهین شهر دیدار و تولد حضرت عیسی مسیح    (ع) و سال جدید میلادی را تبریک گفتند.                                                                                             
حسین امیری شهردار شاهین شهر در این دیدار با تبریک میلاد حضرت عیسی (ع) پیامبر صلح و دوستی و نیز حلول سال نو میلادی به اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران ، خصوصاً ارامنه عزیز شاهین شهر گفت: امیدوارم سال آینده سالی همراه با صفا و صمیمیت برای همه ارامنه ایران عزیز خصوصاً ارامنه شاهین شهر باشد و همه مردم دنیا بدور از جنگ و آشوب در آرامش و دوستی زندگی نمایند.                                       
وی گفت: شهرداری وظیفه قانونی و اجتماعی خود می داند به همه شهروندان خدمات یکسان ارائه نماید.
امیری از شهروندان مسیحی ساکن در شاهین شهر که در اجرای برنامه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهر مشارکت و همکاری دارند قدردانی و تشکر نمود.
روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این دیدار ضمن عرض تبریک سال جدید میلادی به کلیه مسیحیان ایران به ویژه مسیحیان (ارامنه) شاهین شهر گفت: شهروندان مسیحی ( ارامنه ) ساکن در شاهین شهر شهروندان بسیار خوب و قابل احترام هستند و تعاملات بسیار خوبی با شورای اسلامی شهر و شهرداری دارند.
بیدرام برای مسیحیان ( ارامنه ) سالی توأم با محبت و صلح آرزو کرد و از همکاری های این شهروندان عزیز با شورای اسلامی شهر و شهرداری تشکر کرد. 
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر  گفت : در شرایطی به استقبال آغاز سال 2017 میلادی می رویم که زندگی مسالمت آمیز اقوام و پیروان ادیان مختلف به عنوان آمیزه ای باشکوه از آموزه های اخلاقی،اعتقادی و انسانی مردم فهیم ایران زمین به شکل زیبایی جریان دارد.
اسقف آنانیا گوجانیان پیشوای ارامنه شاهین شهر در این دیدار از حضور امام جمعه، شهردار، معاون فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، و مدیران شهرداری شاهین شهر سپاسگزاری نمود.
وی در ادامه از تلاش های شبانه روزی شهرداری و شورای اسلامی شهر با فعالیت های مستمر و جدید برای ایجاد آرامش، امنیت و رفاه شهروندان شاهین شهر خصوصاً ارامنه این شهر قدردانی نمود.
آنانیا گوجانیان گفت: دنیای امروز نیاز به احترام، صلح، عشق و همزیستی دارد و پیامبران بزرگ  الهی پیام‌آور این رسالت آسمانی بوده‌اند.
پیشوای ارامنه شاهین شهر تصریح کرد: متأسفانه در منطقه شاهد جنایات و خشونت‌های بسیاری هستیم و همه می‌دانیم خداوند متعال از آن‌ حوادث ناگوار راضی نیست.   
وی خاطر نشان نمود: اعتقاد به خداوند یکتا نقطه اشتراک تمام ادیان توحیدی است و این نقطه اشتراک سبب دوستی و همراهی پیروان این ادیان شده است و خوشبختانه ما در ایران با برادران و خواهران مسلمان خود در صلح، صفا و آرامش بسر می بریم و مردم دنیا باید در ‌چنین شرایط صلح آمیزی زندگی کنند.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

1934978808 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"374","type":"x","order":"1","pct":42.36,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"98","type":"x","order":"2","pct":11.1,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"411","type":"x","order":"3","pct":46.55,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...