ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

از دست اندرکاران برپایی نمایشگاه توانمندی های سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه در نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل کشور، قدردانی گردید

در مراسمی با حضور فرماندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، نماینده امام جمعه، معاونان و مدیران شهرداری و جمعی از کارکنان سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه از دست اندرکاران سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه در نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل کشور قدردانی گردید.
حسین امیری شهردار شاهین شهر در حاشیه این مراسم در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: صنعت حمل و نقل در تمام دنیا مورد اهمیت بسیار زیاد بوده و یکی از شاخص های توسعه در بخش حمل و نقل نیز به شمار می رود.
وی در ادامه افزود: سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه با راه اندازی سیستم های شاهین شهر کارت، سامانه AVL ، شاهین پیشرس، شاهین اپ، مرکز مانیتورینگ، نوسازی و بهسازی ایستگاه های اتوبوس، بازسازی ناوگان، بهسازی و توسعه پارکینگ اتوبوس، نوسازی باجه های افزایش اعتبار، ارتقاء سطح دانش و فن رانندگان و ... توانسته گام های جدیدی در راستای ارتقاء حمل و نقل شهری و نیز رفاه حال شهروندان بردارد.
امیری از تلاشگران بخش حمل و نقل شهری که همواره با سعی و تلاش خود رضایت شهروندان را کسب می نمایند تشکر و قدردانی نمود.
رضا رضایی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه نیز در این مراسم گفت: اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران از 14 الی 17 دی ماه سال جاری در تهران و در سه محور تولید، فرهنگ سازی و آموزش – خدمات با حضور سازمان های اتوبوسرانی شهرستان های سراسر کشور، تولید کنندگان خودرو و شرکت های ارائه دهنده خدمات برگزار گردید.
وی در ادامه افزود: تدوین سند راهبردی در راستای دستیابی به چشم انداز سازمان به انضمام برنامه ریزی و انجام اقدامات سازمان با رویکردی علمی و برنامه محور به منظورافزایش کیفیت خدمات و رضایتمندی شهروندان با توجه به نقشه استراتژی سازمان مهمترین عامل در کسب مقام نخست سازمان اتوبوسرانی شاهین شهروحومه در نمایشگاه توانمندیهای صنعت حمل و نقل کشور بوده است.                                                                                                                           

رضایی گفت: پس از ارزیابی عملکرد شرکت کنندگان، توسط کمیته ارزیابی،سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر بین شرکت کنندگان موفق به کسب مقام اول گردید.                                                                                  
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه از مساعدت ها و پشتیبانی های شهرداری و شورای اسلامی شهر که همواره یار و یاور مجموعه سازمان بوده اند تشکر و قدردانی نمود.
در پایان از طراحان و دست اندرکاران برپایی نمایشگاه سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه با اهداء لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...