ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

هفته نکوداشت شاهین شهر موجب تقویت حس تعلق شهروندان می شود

رییس شورای اسلامی شاهین شهر و اعضای هیئت مدیره ی سازمان فرهنگی،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر از آخرین مراحل برگزاری هفته نکوداشت شاهین شهر مطلع شدند.
رییس شورای اسلامی شاهین شهر و اعضای هیئت مدیره سازمان فرهنگی ،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر در جمع مدیران اجرایی و برنامه ریزان هفته نکوداشت شاهین شهر حاضر شدند و در جریان اقدامات انجام شده و مراحل پیشرفت برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر قرار گرفتند .
حجت الاسلام و المسلمین بیدرام رییس شورای اسلامی شاهین شهر در خصوص هفته نکوداشت شاهین شهر عنوان کرد : هفته نکوداشت شاهین شهر در راستای ارتقای فرهنگ شهر برنامه ریزی شده است و امید داریم با برگزاری چنین برنامه هایی شهروندان را از جایگاه واقعی خود و ظرفیت های موجود در شهر مطلع نماییم.
رییس شورای اسلامی شاهین شهر ادامه داد:با توجه به ظرفیت های موجود در شهر عنوان شهر دانش و خلاقیت برای شاهین شهر انتخاب شد و شاهین شهر شهری ایده آل برای زندگی است و من افتخار می کنم که یک شاهین شهری هستم .
حمید عشقی معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری شاهین شهر و رییس هیئت مدیره سازمان فرهنگی ،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته اظهار داشت :برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر باید به بهترین نحو ممکن و کیفیت مطلوب اجرایی شود تا به اهداف پیش بینی دستیابی داشته باشیم و ماحصل و نتیجه آن به شهروندان عزیز برسد.
عشقی ادامه داد :انقلاب مردم پشتوانه ی فرهنگی و مذهبی داشت و با اجرای این برنامه های در هفته ی نکوداشت شاهین شهر و در آستانه سی و هشتمین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید نشاط و شادابی را به مردم هدیه دهیم . معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری خواستار استفاده از تمام ظرفیت های موجود در شهر شد و عنوان کرد :یکی از راه های اشاعه فرهنگ شهروندی فعالیت سمن ها و مشارکت شهروندان است و لازم است سازمان فرهنگی ،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر باتوجه به زیر ساخت لازم و سخت افزارهایی که در اختیار دارد با حمایت از نهاد های مردمی و با تکیه بر ارتباط مؤثر با شهروندان میزان مشارکت بخش خصوصی را در اجرای برنامه های فرهنگی افزایش دهد و در ایجاد موج های فرهنگی تأثیر گذار باشد.

عشقی در پایان یادآور شد: شهروندان باید نسبت به شهر حس تعلق داشته باشند تا شهری پویا داشته باشیم و برگزاری چنین برنامه هایی در این امر تأثیرگذار می باشد پس لازم است با اطلاع رسانی گسترده تمام شهروندان را به حضور در این برنامه ها دعوت نماییم.
محمدرضا عرب یارمحمدی عضو هیئت مدیره سامان فرهنگی ،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر با مرور بر برنامه های اجرا شده در سال گذشته بیان کرد :سال گذشته برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر در سطح مطلوبی برگزار شد وپس از آن در جلسات کارشناسی نقاط ضعف و قوت آن شناسایی شد و امیدواریم امسال بتوانیم آنچه را که مردم انتظار دارند بر آمده سازیم و ارائه نماییم .
وی همچنین عنوان کرد :سازمان با سرعت مناسبی در حال رشد و ترقی است و با تکیه بر رویکردهای جدید و ایده های تازه و تلاش مدیران و همراهی شهروندان توانسته است فراتر از استان و در سطح ملی کارنامه قابل قبولی از خود ارائه نماید و این رشد می تواند در سال های آینده شتاب بیشتری داشته باشد .
در ادامه روح الله شاه رجبیان مدیر عامل سامان فرهنگی ،ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر گزارشی از اقدام های صورت گرفته و برنامه های پیش روی برای برگزاری هفته نکوداشت شاهین شهر ارائه داد و سپس مدیران اجرایی بخش های مختلف توضیحات کامل تری از نحوه اجرای هر برنامه عرضه کردند .

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...