ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

لزوم مشارکت ادارات و دستگاه های ذی ربط در برگزاری هفته نکوداشت شاهین شهر

حسین امیری شهردار شاهین شهردر جلسه هم اندیشی هفته نکوداشت شاهین شهر گفت : هفته نکوداشت شاهین شهر صرفاً متعلق به شهرداری نیست و در این راستا تمامی ادارات و دستگاه های متولی برنامه های فرهنگی ، هنری و ورزشی باید در برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه ها سعی و تلاش نمایند.
وی در ادامه فراگیر بودن برنامه ها در سطح شهر، حضور پررنگ شهروندان در برنامه ها، تنوع و کیفیت برنامه ها نسبت به سال گذشته با ظرفیت پذیرش بالا از سوی مردم را از جمله شاخصه ها و محورهای اصلی در برنامه ها اعلام نمود و خواستار اجرای آنها از سوی متولیان گردید.
امیری با اشاره به مردمی بودن برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر افزود : مهمترین ویژگی برنامه های هفته شاهین شهر حضور و مشارکت گسترده شهروندان در برگزاری ویژه برنامه ها برای پربارتر شدن و کمک رسیدن به اهداف اصلی شهرداری خواهد بود.
وی افزود : یکی از اهداف برگزاری هفته نکوداشت شاهین شهر معرفی شهر به تمام نقاط کشور است و در این هفته باید تمامی ظرفیت ها،توانمندی ها و ویژگی هایی از جمله دانش محور و خلاق بودن، پویایی، نظم پذیری ، چند قومیتی و ... لحاظ گردد.
شهردار شاهین شهر در این جلسه همچنین نوید کلنگ زنی مترو شاهین شهر به اصفهان و نیز بهره برداری از چند پروژه عمرانی را در هفته نکوداشت شاهین شهر و ایام الله دهه مبارک فجر داد.
وی تصریح نمود: باتوجه به اینکه برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر به تصویب شورای فرهنگ عمومی و شورای تأمین شهرستان شاهین شهر و میمه رسیده است و دست اندکاران امر باید در اجرای تمامی برنامه ها، شؤون اسلامی و مسائل شرعی را رعایت نمایند.
امیری از مسؤولان کمیته ها، معاونان، مدیران عامل سازمان ها و سایر مدیران که مسؤولیت برگزاری هفته شاهین شهر را برعهده دارند خواست ضمن برطرف نمودن موانع و نقایص برنامه های سنوات گذشته، با حساسیت بالا برنامه های مطلوبی را ارائه و تقدیم شهروندان عزیز نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه گفت : شاهین شهر شهری ایده آل برای زندگی است و هفته نکوداشت شاهین شهر فرصتی برای معرفی خدمات ارائه شده از سوی شهرداری در شهر به شهروندان و نیز سراسر کشور است.
وی در ادامه تأکید نمود: در این هفته باید فرصت ها و ظرفیت های مختلف بالقوه شاهین شهر به همگان معرفی گردد تا زمینه جذب همه فرصت ها برای طیف های مختلف مهیا گردد.
بیدرام خاطر نشان نمود: امیدواریم برنامه های هفته نکوداشت شاهین شهر در سال جاری با همدلی و همکاری همه دست اندرکاران پربارتر از سال های گذشته برگزار و بهترین دستاوردها و ارمغان ها نصیب شهرمان گردد.
گفتنی است در جلسه هم اندیشی هفته نکوداشت شاهین شهر  حاضران در جلسه نظرات خود را ارائه نمودند.
شایان ذکر است هفته نکوداشت شاهین شهر از ششم تا دوازدهم بهمن ماه سال جاری با برنامه هایی همچون همایش ولایت فقیه با رویکرد اقتصاد مقاومتی، جشن ایثار و شهادت، کارناوال شادی، نشست خبری، مثنوی خوانی، شب شعر، همایش راهکارهای توسعه شهری، نمایشگاه دستاوردهای هنری، نمایش پرفورمنس، جشن خانواده با حضور دوقلوها، همایش شعر کودک، همایش تجلیل از نخبگان، دعای ندبه، پیاده روی خانوادگی، همایش فرصت های سرمایه گذاری، مسابقات خانوادگی، جشنواره بازی های قومی، جشنواره غذاهای سنتی و نورافشانی برگزار می گردد.
 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...