ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شبکه بهداشت و بهزیستی از مراکز توانبخشی معلولان و فیزیوتراپی های برگزیده شاهین شهر

با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه از مرکز توانبخشی معلولان ذهنی ، مرکز سالمندان ، مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان ،کانون معلولان کارآفرین و فیزیوتراپی های شاهین شهر بازدید به عمل آمد .
حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این بازدید گفت: معلولیت محدودیت نیست و متولیان و مسؤولان می بایست شرایط را به گونه ای برای معلولان عزیز در شهر فراهم نمایند تا آنان بتوانند مانند سایر اقشار جامعه از برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و رفاهی استفاده نمایند.
وی خاطر نشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر در یک سال گذشته اقدامات مطلوبی برای مناسب سازی شهر به منظور استفاده افراد معلول انجام داده و تلاش می شود این اقدامات بیشتر گسترش یابد.
نرگس السادات موسوی رئیس کمیسیون اجتماعی و ایثارگران شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این بازدید گفت : حمایت از معلولان وظیفه مسؤولان و جز حقوق شهروندی عزیزان توانخواه محسوب می شود .
موسوی افزود : سرکشی و بازدید مسؤولان از این مراکز علاوه بر دلگرمی مددکاران و مددجویان، به مرتفع شدن مشکلات آنها نیز کمک می کند و از مدیران شبکه بهداشت و درمان و بهزیستی شهرستان خواست تا با اتخاذ تدابیر ویژه درصدد رفع مشکلات این قشر از جامعه باشند .
رئیس کمیسیون اجتماعی و ایثارگران شورای اسلامی شاهین شهر ادامه داد : خدمت به همه اقشار جامعه از معلولان را وظیفه شورای اسلامی شهر و شهرداری شاهین شهر دانست .
اعضای کمیسیون مذکور سپس در دیداری چند ساعته و در فضایی عاطفی از نمایشگاه آثار و توانمندی معلولان شاهین شهر بازدید و با یکایک این هنرمندان گفت و گو کردند .
امین عسکری رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه در این دیدار گفت: بیش از دو هزار و هشتصد معلول تحت حمایت بهزیستی شهرستان قرار دارند که از این تعداد نود نفر دارای ضایعه نخاعی هستند و برای مراقبت به پرستار نیاز دارند و درخواست اختصاص یک قطعه زمین مناسب برای ایجاد مجتمع خدمات درمانی و کارآفرینی معلولان شاهین شهر و معرفی خیران برای ساخت این مجموعه  را مطرح کرد که این درخواست مورد موافقت کمیسیون اجتماعی و ایثارگران شورای اسلامی شاهین شهر قرار گرفت .
وی در ادامه افزود: علاوه بر پرداخت کمک‌هزینه نگهداری و حق پرستاری ویژه معلولان ضایع نخاعی، ارائه آموزش‌های مختلف به معلولان ذهنی، در مراکز توانبخشی شبانه‌روزی و روزانه خدمات آموزشی و پاراکلینیک به معلولان ارائه می شود.
در پایان این مراسم اعضای کمیسیون اجتماعی و ایثارگران شورای اسلامی شاهین شهر و مدیران شبکه بهداشت و درمان و بهزیستی شهرستان از 5 مرکز توانبخشی و 2 مرکز نگهداری شبانه روزی  بازدید کردند و در مراسمي از مدیریت ، پزشک و کارکنان مراکز فیزیوتراپی و کلینیک های درمانی ( آرین  به مسؤولیت آقای دکتر غازی اصفهانی ، پرتو به مسؤولیت آقای دکتر قنبریان و کیان به مسؤولیت آقای دکتر خسروی )كه با معلولان و مدد جویان اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) همکاری صمیمانه داشته و توسط شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر به عنوان مراکز فعال منتخب و معرفی شدند ، تجلیل و قدردانی به عمل آمد .
گفتنی است در این دیدار اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان و حیدرعلی عارفیان رئیس کمیسیون بهداشت شورای اسلامی شاهین شهر نیز حضور داشتند و روند خدمات رسانی به معلولان به اطلاع ایشان رسید .

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

816881386 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"374","type":"x","order":"1","pct":42.31,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"98","type":"x","order":"2","pct":11.09,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"412","type":"x","order":"3","pct":46.61,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...