ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

از دست اندرکاران و خادمان موکب شهرداری شاهین شهر در کربلای معلی قدرانی شد

در مراسمی با حضور امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر از دست اندر کاران و خادمان موکب شهرداری شاهین شهر در کربلای معلی قدردانی به عمل آمد.
حسین امیری شهردار شاهین شهر در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) گفت: امسال با همکاری شهرداری شاهین شهر لیاقت خدمت به زائران امام حسین(ع) در کربلای معلی نصیب کارکنان شهرداری شاهین شهر گردید.
وی در ادامه افزود: اکنون که زحمات شما خادمان حسینی از طرف مسؤولان و مردم قرار گرفته است امیدواریم این خدمت مورد لطف و رحمت خداوند متعال نیز قرار گیرد.
شهردار شاهین شهر با بیان اینکه به لطف خداوند متعال و عنایات سید الشهداء(ع) یک موکب اصلی و چندین موکب فرعی در کربلای معلی توسط شهرداری برپا گردید و خادمان حسینی در ده شبانه روز ضمن پذیرایی از هزاران زائر عبوری ، حدود هشتصد زائر نیز در موکب های شهرداری اسکان داده شدند.
امیری تصریح نمود: امیدواریم در سال های آینده خدمات رسانی مطلوب تری توسط شهرداری شاهین شهر به زائران حسینی صورت گیرد .
حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری از مجریان و خادمان حسینی در موکب شهرداری مستقر در کربلای معلی تشکر نمود.
وی در ادامه افزود: بنده از نزدیک شاهد فعالیت خادمان حسینی در موکب شهرداری شاهین شهر بودم و خدمات بسیار خالصانه و عاشقانه آنان را در پذیرایی از زائران حسینی مشاهده نمودم.
بیدرام خاطر نشان نمود: خادمان حسینی با امکانات محدود در کربلا ولی با روحیه بالا خدمات ارزشمندی را به زائران امام حسین(ع) ارائه دادند.
علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر از متولیان و خادمان موکب شهرداری در کربلای معلی قدردانی و تشکر نمود و آنان را مایه افتخار شهر و شهرستان دانست .
وی با بیان اینکه موکب شهرداری شاهین شهر از بین بسیاری از موکب ها، خصوصا" موکب کلان شهرها در کربلا،خدمات مطلوب تری انجام داده گفت: انشاا... موکب شهرداری شاهین شهر در سال های آینده فعال تر از امسال در زمینه خدمت رسانی به زائران خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ملکیان امام جمعه شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تسلیت رحلت جانگداز پیامبر اکرم(ص)،شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا(ع) از خادمان موکب شهرداری شاهین شهر که در پذیرایی از زائران حسینی مخلصانه خدمت نمودند تشکر و قدردانی کرد.
وی در ادامه افزود: براساس اخبار واصله، موکب شهرداری شاهین شهر از بین بسیاری از موکب های مستقر در کربلای معلی خدمات بهتری را به زائران حسینی ارائه داده که این حرکت مایه افتخار شهر است.
ملکیان تصریح نمود: امیدواریم توفیق مجدد خدمت به زائران حسینی در سال های آینده نصیب کارکنان خدوم شهرداری شاهین شهر گردد.
در پایان مراسم از خادمان حسینی موکب شهرداری شاهین شهر با اهدا لوح سپاس قدردانی و تشکر به عمل آمد.
 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

660863318 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...