ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

چهارمین نشست هم اندیشی مدیران عامل سازمان های فرهنگی شهرداری های استان برگزار شد

چهارمین نشست هم اندیشی مدیران عامل سازمان های فرهنگی شهرداری های استان اصفهان به میزبانی سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار شد
در ابتدای این نشست حسین امیری شهردار و رئیس شورای سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری شاهین شهر ضمن خوش آمدگویی به مدیران عامل سازمان های فرهنگی شهرداری های استان اصفهان و تبریک پیشاپیش عید قربان ، دهه ولایت و عید غدیرخم علت تشکیل سازمان های فرهنگی شهرداری ها را افزایش شهرنشینی ، تغییر نیاز و خواسته های شهروندان و نیاز به آموزش های شهروندی دانست و ادامه داد : تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات سازمان های فرهنگی موجب ارتقاء برنامه ها و کاهش هزینه و بهبود بهره وری از امکانات می گردد.
امیری به وجود شش فرهنگسرا در شاهین شهر اشاره کرد و گفت : تا پایان سال سه فرهنگسرای جدی با کارکرد تخصصی به     بهره برداری خواهد رسید.
روح اله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر اظهار داشت : در شاهین شهر نگاه فرهنگی بر نگاه عمرانی ارجحیت دارد و تمام اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شاهین شهر از برنامه های سازمان حمایت می کنند که موجب تسریع و بهبود فعالیت های سازمان و تأثیرگذاری بیشتر آن می شود.
وی ادامه داد : نیاز امروز سازمان های فرهنگی شهرداری ها استفاده از بخش خصوصی است و سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر با واگذاری ورزشگاه ها به بخش خصوصی تجربه موفقی در این زمینه داشته است.
علی اکبر بقایی مدیرعامل سازمان فرهنگی ، تفریحی شهرداری اصفهان گفت : سازمان های فرهنگی شهرداری ها باید به گونه ای عمل کنند که نیازهای جامعه توسط شهروندان شناسایی و در جهت رفع این نیازها با تشکیل نهاد های مردمی اقدام نمایند.
محمدمهدی فردوسی مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد نیز همراهی دستگاه های اجرایی در شهرستان ها را برای اثرگذاری بیشتر فعالیت های فرهنگی سازمان ها خواستار شد و گفت : کارکردهای فرهنگسراها در راستای رفع دغدغه های کلی نظام همچون فرهنگ سازی در زمینه های اقتصاد مقاومتی ، تحکیم خانواده و رفع معضلات اجتماعی تعریف شوند.
علیرضا پیمانی مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر بر تأثیرگذاری استفاده از زبان هنر به ویژه طنز در انتقال مفاهیم تأکید کرد و خواستار گنجاندن آموزش های شهروندی در کتاب های درسی از سوی وزارت آموزش و پرورش شد.
مهدی بقایی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان و مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان نیز مهمان ویژه این نشست بود که دیدگاه ها و تجربیات خود را در اختیار حاضران قرار داد.
نحوه برون سپاری وظایف اجرایی سازمان ها و استفاده از بخش خصوصی و نحوه مدیریت و تعیین وظایف فرهنگسراها از جمله موارد مورد بحث در این نشست بود.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...