ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

در هفته دولت با حضور وزیر دفاع ده ها پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری شاهین شهر افتتاح شد

با حضور سردار دکتر دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نماینده ویژه هیئت دولت ، دکتر زرگرپور استاندار اصفهان و سایر مقامات ارشد شهرستان ده ها پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری شاهین شهر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت  یا عملیات عمرانی آنها آغاز گردید.

 در ابتدای این مراسم علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تبریک هفته دولت و خیر مقدم به وزیر دفاع ، استاندار اصفهان و هیئت همراه به معرفی شهرستان پرداخت و در خصوص دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان عنوان کرد : مردم شاهین شهر در طول سه سال خدمت دولت از امکانات و حمایت های مختلف صنعتی ، کشاورزی و دامداری بهره مند شده اند و امیدوارم با تصویب منطقه ویژه اقتصادی در شاهین شهر ساکنان این شهر از منافع آن بهره مند شوند.

حسین امیری شهردار شاهین شهر نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد: شاهین شهر ، شهر دانش و خلاقیت در آستانه ورودی شمالی شهر اصفهان و قرار گرفتن در میان دو محور ارتباطی شمال به جنوب کشور و وجود اقوام و فرهنگ های مختلف و مهاجر پذیری ، امکان توسعه و پیشرفت در همه زمینه ها را داراست.

شهردار شاهین شهر ادامه داد : با توجه به فرصت های موجود و پشتیبانی استاندار اصفهان ، امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران ارشد شهرستان در ۱۴ ماه گذشته با جذب بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار با مشارکت بخش خصوصی در مسیر توسعه و عمران شهر گام برداشته ایم.

امیری در روز کارمند به نقش مؤثر کارکنان شهرداری اشاره کرد و افزود : موفقیت های کسب شده در حرکت به سوی افق های روشن در شهر مدیون درایت معاونان شهردار ، مدیران عامل سازمان های وابسته ، مدیران ارشد شهرداری و تلاش صادقانه و شبانه روزی کارکنان شهرداری و همراهی و همدلی پیمانکاران بوده است که لازم است از تمام ایشان قدردانی نمایم.

علی صالحی رییس شورای اسلامی شهر نیز دقایقی به ایراد سخن پرداخت و با تبریک هفته دولت و خیر مقدم به نماینده ویژه رییس جمهور و استاندار اصفهان اظهار داشت : به عنوان نماینده مردم فهیم شاهین شهر از دولتمردان و خادمان نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه اعضای دولت تدبیر و امید قدردانی می کنم.

وی ادامه داد : امروز شورای اسلامی شهر و شهرداری شاهین شهر دوش به دوش دولت در راه خدمت رسانی به مردم گام بر می دارند و با ایجاد و تکمیل پروژه های مورد نیاز و توزیع عادلانه در شهر موجب رضایت و خرسندی شهروندان را فراهم می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر نتایج مثبت حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهر را مورد ارزیابی قرار داد و گفت : احداث فروشگاه های بزرگ عرضه مستقیم مواد غذایی برای تأمین مایحتاج شهروندان با نازلترین قیمت در کنار ایجاد صدها فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم تجربه سودمندی در شهر بود.

صالحی تعریف پروژه هایی در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی ، توسعه عمرانی و خدماتی شهر و نیز ایجاد نشاط و بهبود سلامت شهروندان را از مهم ترین برنامه های شورای اسلامی شهر و شهرداری شاهین شهر عنوان کرد و در پایان از نماینده هیئت دولت درخواست کرد تا احداث پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان مورد حمایت دولت قرار گیرد.

حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از حمایت وزیر دفاع مبنی بر توسعه صنعت هواپیماسازی در شهرستان و تولید هواپیماهای مسافربری اظهار داشت : شاهین شهر جوانان باسواد ، تحصیل کرده و متخصص بسیاری دارد که با توسعه صنایع در این شهرستان امکان فعالیت و بروز استعدادهای جدید مهیا می گردد.

سردار دکتر دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با مرور عملکرد دولت اظهار داشت : دولت تدبیر و امید در سه سال فعالیت نسبت به ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه کشور گام برداشته است اما لازم است مسؤولان و مدیران با مشارکت بخش خصوصی حرکت در این مسیر را تسریع بخشند و با همدلی و همراهی دولت و تکیه بر دانش و همت جوانان امکان بهره برداری از تمام ظرفیت ها و منابع موجود در کشور را فراهم سازند و دولت باید زیرساخت ها و حمایت های لازم در این زمینه را اعمال نماید.

سردار دهقان با اشاره به جذب قابل ملاحظه سرمایه بخش خصوصی از سوی شهرداری شاهین شهر ادامه داد : حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی موجب صرفه جویی در هزینه ها ، بهینه سازی بهره وری و بهبود کیفیت خواهد شد.

وی از مردم و مسؤولان درخواست کرد تا با همراهی هم و همت مضاعف و با اتکا به تمام داشته ها و ظرفیت های موجود برای سربلندی ، عزت و توسعه کشور قیام نمایند تا در مقیاس های اقتصادی ، صنعتی ، کشاورزی ، فرهنگی ، دانش و فن آوری به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنیم.

سردار دهقان در پایان عنوان کرد پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور از مهم ترین خواسته های دولت می باشد.

در این آیین پروژه هایی مانند پل مکانیزه عابر پیاده سه راه عطار، ساختمان اداری سازمان اتوبوسرانی ، جاده کمربندی خروجی آرامستان بهشت معصومه (س) ، بوستان سهراب سپهری ، نمایشگر شهری ، بازار روز عرضه مستقیم میوه و تره بار ،  سه زمین فوتسال چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۱۹۳ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت و دو پروژه بزرگ احداث مجتمع تجاری ، اداری ، فرهنگی آیت الله طالقانی با زیربنای ۳۵ هزار متر مربع و تکمیل بلوار شهید فهمیده به طول یک هزار و ۴۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۹۶۵ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

شایان ذکر است به مناسبت هفته دولت ۸۰ پروژه عمرانی و خدماتی از سوی ۱۳ دستگاه اجرایی با اعتباری بالغ بر ۷۹۰ میلیارد ریال در شهرستان شاهین شهر و میمه به بهره برداری رسیده است.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

946378102 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.1,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.25,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"562","type":"x","order":"3","pct":49.65,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...