ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

پیش بینی بیش از هفتاد پروژه فرهنگی و عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری شاهین شهر

 شهردار شاهین شهر یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی را تبریک گفت و در جمع خبرنگاران گفت: در بودجه سال جاری شهرداری بیش از هفتاد پروژه اعم از فرهنگی و عمرانی پیش بینی گردیده که امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح و بهره برداری این پروژه ها باشیم.

وی در ادامه با پرداختن به ویژگی های یک خبرنگار متخصص و متعهد افزود: اخلاق حرفه ای یکی از ویژگی های خبرنگار متعهد است که خبر را به دور از حب و بغض و کاملاً منصفانه منتشر نماید.

امیری گفت : واقعیت داشتن خبر دومین ویژگی یک خبرنگار متعهد است و باید به دقت صحت و سقم خبر قبل از نشر و انتشار بررسی سپس انتشار یابد.

وی در ادامه با پرداختن به ویژگی های یک خبرنگار متخصص و متعهد افزود: اخلاق حرفه ای یکی از ویژگی های خبرنگار متعهد است که خبر را به دور از حب و بغض و کاملاً منصفانه منتشر نماید.

امیری گفت : واقعیت داشتن خبر دومین ویژگی یک خبرنگار متعهد است و باید به دقت صحت و سقم خبر قبل از نشر و انتشار بررسی سپس انتشار یابد.

شهردار شاهین شهر در ادامه صحبت های خود تأکید بر واقع بودن خبر، انتقال به موقع اطلاعات و خبر، سرعت،شفافیت خبر و پرهیز از عوام فریبی را از جمله ویژگی های یک خبرنگار مسلط قلمداد کرد و اظهار داشت: ابهام در اخبار جایگاهی نداشته و باید ابهامات قبل از نشر توسط هر مقام آگاه به وسیله تیم خبرنگاری مرتفع گردد .

امیری در این جلسه صمیمی ضمن تشکر از اطلاع رسانی خبرنگاران از فعالیت های شهرداری شاهین شهر گفت: از شما اصحاب رسانه با توجه به بازدیدهای میدانی که در سطح شهر می نمایید انتظار می رود اطلاع رسانی شفاف و کاملی از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری منعکس و در صورت وجود ابهام و نیاز به اطلاعات تکمیلی شهرداری آمادگی همکاری لازم را دارد . 

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های گوناگون شاهین شهر و اجرا و پیش بینی پروژ ه ها در قالب برنامه پنج ساله امیدواریم اطلاع رسانی بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

امیری از خبرنگاران خواستار ارزیابی واقعیت ها و عملکرد شهرداری شاهین شهر گردید و اظهار داشت: اگر نقد منصفانه و قضاوت معقولی در این رابطه وجود دارد مدیریت شهرداری از آن در راستای پیشبرد اهداف خود استفاده می نماید.

شهردار شاهین شهر از خبرنگاران خواست با نشر اخبار صحیح و به موقع در پیشرفت عمران و آبادانی شهر گام های سریع برداشته و زمینه های بروز رشد و شکوفایی شهر در همه زمینه ها را فراهم نموده تا شهر بیشتر از پیش به سمت شکوفایی و پیشرفت گام بردارد.

علی صالحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و نیز تبریک هفته کرامت گفت: خبرنگاران حلقه واسطه بین مردم و مسؤولان می باشند . 

وی در ادامه جذب، ایجاد امید و رضایت در بین مردم، وادار نمودن مسؤولان به خدمت بیشتر و بهتر و انعکاس خواسته های مردم به مسؤولان را از رسالت های خبرنگاری عنوان کرد و افزود: رسالت خبرنگاری بسیار مهم و مقدس است . 

صالحی گفت: اگر واقعیات از زبان خبرنگاران انعکاس یابد، خدمات رسانی مسؤولان و امید و دلگرمی مردم فراهم می گردد.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح کرد: امیدواریم نقش و رسالت خبرنگاری در راستای تنویر افکار مردم دائمی و همیشگی باشد.

در پایان جلسه از خبرنگاران حاضر در جلسه با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل و قدردانی شد .

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

816881386 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"374","type":"x","order":"1","pct":42.31,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"98","type":"x","order":"2","pct":11.09,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"412","type":"x","order":"3","pct":46.61,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...