ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

قدردانی از باغبانان نمونه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر

در مراسمی با حضور شهردار برخی از معاونان و مدیران شهرداری از باغبانان نمونه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر قدردانی به عمل آمد.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر در این مراسم با تبریک میلاد بابرکت حضرت فاطمه زهرا(س) و عرض خسته نباشید به باغبانان،کارشناسان و مدیران سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری، از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه افزود: علی رغم همه مشکلات و ناملایمات اقتصادی ولی باعنایات خداوند متعال و با همکاری و همدلی تمامی کارکنان و کارگران در قسمت های مختلف شهرداری توانستیم از مشکلات عبور نماییم.
عشقی همچنین از حمایت ها و مساعدت های اعضای شورای اسلامی شهر در راستای پیشبرد اهداف عالیه شهرداری شاهین شهر تشکر و قدردانی نمود.
شهردار شاهین شهر تصریح نمود: سال آینده توسعه و نگهداری فضای سبز با حداقل هزینه در برنامه های سازمان باشد زیرا وجود فضای سبز می تواند نقش و تأثیر به سزایی در سیما و منظر شهر داشته باشد.
وی خاطر نشان نمود: با توجه به نزدیک بودن ایام نوروز و حضور و اقامت مسافران عزیز در شاهین شهر، ضروری است فضای سبز شهری برای استقبال از آنان مهیا باشد.
عشقی اظهار داشت: به لحاظ اینکه بنده به باغبانان خدوم و عزیز سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر که در سرما و گرمای سال برای حفظ و نگهداری فضای سبز زحمات شبانه روزی می کشند علاقه خاصی دارم بر خود وظیفه دانستم از نزدیک به شما عزیزان عرض خسته نباشید بگویم.
حمیدرضا فدایی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: از تمامی باغبانان ،کارشناسان و مدیران سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر که برای توسعه و نگهداری فضای سبز شهر زحمات و خدمات شبانه روزی ارائه می نمایند تشکر و قدردانی می نمایم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه حیات شاهین شهر وابسته به حیات و ماندگاری فضای سبز آن است عنوان نمود این مهم اتفاق نمی افتد مگر با تلاش های باغبانان و کارشناسان سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر.
علی عرب رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار گفت: خوشبختانه با همکاری شبانه روزی کارشناسان و باغبانان سازمان وظیفه توسعه و نگهداری فضای سبز شهر در حال انجام است.
وی در ادامه به اقدامات و فعالیت های سازمان از جمله تولید 50 تن کود آلی خاک برگ حاصل از درختان سطح شهر، افتتاح طرح تصفیه تکمیلی پساب با رویکرد زیست پالایی و توسعه پایدار فضای سبز برای نخستین بار در کشور، بازسازی ابزارآلات مستهلک سازمان در راستای صرفه جویی،توسعه حدود 5 هکتار فضای سبز درسطح شهر و حضور در همایش های کشوری و ارائه مقالات اشاره نمود.
عرب از حمایت های بی دریغ شهردار شاهین شهر،اعضای شورای اسلامی شهر و نیز اعضای هیئت مدیره سازمان در راستای حمایت از باغبانان و توسعه و نگهداری فضای سبز قدردانی و تشکر نمود.
گفتنی است در این مراسم از باغبانان نمونه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر قدردانی به عمل آمد.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

884704170 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"421","type":"x","order":"1","pct":37.09,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.22,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.69,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...