ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

شاهین شهر بر خلاف شهرهای دیگر استان اصفهان، مستعد و آماده پذیرش فناوری های نو و ایده های جدید است

نشست هم اندیشی مدیران عامل سازمان های فرهنگی شهرداری های استان اصفهان به میزبانی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار گردید.
محمودی معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان به عنوان میهمان ویژه در این نشست گفت: شاهین شهر برخلاف شهرهای دیگر استان اصفهان، مستعد و آماده پذیرش فناوری های نو و ایده های جدید است. 
وی ضمن تشکر از میزبانی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر، از قابلیت های شاهین شهر به عنوان ایران کوچک یاد کرد و اظهار داشت: از لحاظ مدرن بودن شاهین شهر را می توان با تهران مقایسه نمود. 
محمودی با اشاره به ضرورت توجه به مباحث فرهنگی گفت: متأسفانه امور شهری و شهرداری ، به مباحث فنی و تکنولوژی تقلیل پیدا کرده که باید در کنار این مباحث به نهادینه شدن بیشتر حوزه های فرهنگی،اجتماعی و هنری اهمیت ویژه ای قائل شد. 
وی خاطر نشان نمود: درصد بالای جلسات در استانداری حول محور فنی تشکیل می گردد در صورتی که کلیه مباحث شهری قائم به شهروندان آن شهر است و شهرداری هویتش را از آنان می گیرد؛ بنابراین یک شهردار علاوه بر تخصص در موارد فنی و تکنیکی، درحوزه فرهنگی ، اجتماعی و هنر نیز باید از دانش بسیار بالایی برخوردار باشد. 
معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری افزود: اگر بتوانیم منافع سازمان را با منافع شهرداری ها گره بزنیم و شهرداران احساس کنند بخش اعظمی از درآمد را می توانند از طریق سازمان های فرهنگی تأمین کنند ، بیشتر توجه می کنند و سازمان را بهتر خواهند دید.
جواد نصراصفهانی سرپرست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر با عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به حاضران گفت: شاهین شهر شهری  متشکل از همه اقوام ایرانی است که دور هم جمع شده و به همین دلیل ، این شهر به ایران کوچک شهرت دارد، شهری که چند سالی است با عنوان شهر دانش و خلاقیت شهرت شناخته می شود.
وی افزود :با وجود مردمی فهیم در شاهین شهر به عنوان دومین شهر با سواد کشور، کار و خدمت در این شهر لذت بخش است و شهروندان همواره در کنار و همراه ما هستند، به موقع و در جای خود عملکرد سازمان را تحلیل و مورد انتقاد قرار می دهند.
وی در ادامه با اشاره به سابقه ده ساله تأسیس و فعالیت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر بیان داشت: در حال حاضر حدود پنجاه مرکز شامل فرهنگسراها ، سالن و زمین های ورزشی ، پیست موتورسواری و … زیر نظر سازمان اداره می شود.
 سرپرست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر در پایان گفت: با توجه به اینکه سومین جلسه در شاهین شهر برگزار شده ، امیدواریم این جلسات در راستای توانمندسازی سازمان ها و  برنامه ریزی برای ایجاد شادی و نشاط اجتماعی موثر باشد و فرصتی خوب به منظور هم اندیشی و تبادل تجربیات فراهم آورد. 
گفتنی است در این نشست مدیران عامل سازمان های فرهنگی شهرداری های استان اصفهان با ارائه نقطه نظرات، موانع و مشکلات بودجه ای و اساسنامه ای سازمان ها را مورد تحلیل و بحث قرار دادند. 
شایان ذکر است در پایان نشست برخی از مراکز سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از جمله فرهنگسرای اشراق ، مرکز خلاقیت و شکوفایی و بوستان مادر مورد بازدید قرار گرفت.

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...